دوره زبان در هلند

دانشگاه های هلندی در بین بهترین دانشگاه های جهان قرار گرفته است و می تواند با دانشگاه های معروف انگلیس و آمریکا رقابت کند. هلند یکی از کشورهای غیر انگلیسی زبان است که جز بهترین مقصدها برای ادامه تحصیل می باشد. کیفیت آموزشی بالا و ارائه ی رشته های زیادی به زبان انگلیسی ازجمله مزیت های تحصیل در هلندست. لازم به ذکرست که فارغ التحصیل شدن از دانشگاه های هلند پله ی ترقی جهت کار در جامعه ی بین المللی ست. فارغ التحصیلان از دانشگاه های هلند همچنین می توانند در شرکت های انگلیسی زبان هلند کار پیدا کنند و این امر باعث وارد شدن شما به بازار کار جهانی ست. با داشتن آیلتس آکادمیک ۵ یا ۵.۵ می توانید برای کورس زبان انگلیسی در هلند اقدام کرد و سپس ادامه تحصیل دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دوره زبان در هلند با شماره های ما تماس بگیرید.

4 پاسخ
 1. امیر حیدرزاده
  امیر حیدرزاده says:

  با سلام بنده کارشناسی ارشد فنی دارم با سن ۳۴ و متاهل هستم. آیا برای دوره ۶ ماه زبان امکان اقدام دارم به صورتی که همسر بنده نیز با من همراهی کند؟ اگر جواب مثبت است هزینه دوره و زندگی چه اندازه خواهد بود؟

  پاسخ
 2. امین
  امین says:

  سلام بنده کاردانی برق صنعتی دانشگاه ازاد رو دارم سطح زبان ضعیف ۲۸ سالمه برای ادامه تحصیل و کورس زبان در کدام کشور میتونم اقدام کنم لطفا هزینه ها رو لطف بفرمایید تشکر

  پاسخ
  • کارشناس
   کارشناس says:

   سلام
   باید آیلتس آکادمیک ۵.۵ داشته باشید تا بتوانید در سوئد کورس زبان ۶ ماهه بگذرانید سپس ادامه تحصیل دهید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *