,

دانمارک یکی از بهترین کشورهای دنیا برای دختران

تحصیل در دانمارک

در کشور دانمارک فرصت های کاری و تحصیلی برای دختران به اندازه ی پسرهاست. بر طبق آمار جهانی معیارهای این گزارش موارد زیر است: ازدواج کودکان، بارداری نوجوانان، مرگ و میر مادران (کیفیت سلامت خانم ها)، نمایندگان مجلس خانم (حضور خانم ها در سیاست) و کیفیت تحصیل. در این آمارگیری ۶ کشور برتر دنیا به ترتیب رتبه سوئد، فنلاند، نروژ، هلند، بلژیک و دانمارک می باشند. انگلیس مقام پانزدهم، کانادا نوزدهم و آمریکا مقام سی و دوم را دارند. حدود ۳۷ درصد نمایندگان مجلس در دانمارک خانم هستند. در کشور انگلیس ۲۹ درصد، آمریکا ۱۹ درصد و بیشترین آمار کشور سوئد ۴۴ درصد خانم ها جز نمایندگان مجلس هستند و در سیاست حضور دارند.

فرصت ویژه تحصیل رایگان در دانمارک

18 پاسخ
 1. حمیدرضا متین
  حمیدرضا متین says:

  باسلام
  متولد۱۹۸۰ ,لیسانس دریایی,فوق لیسانس مشاوره با معدل ۱۷.متاسفانه مدرک آیلتس و تافل ندارم و تبحر در زبان انگلیسی در حد مبتدی و محاوره ای.خواهان ادامه تحصیل در کشور دانمارک هستم,لطفا راهنمایی بفرمایید.
  باتشکر. ۰۹۱۷۳۰۳۰۴۲۷

  پاسخ دادن
  • کارشناس
   کارشناس says:

   سلام
   شما می توانید برای ارشد ام بی ای در دانمارک اقدام کنید. نیاز به مدرک زبان ندارد و هزینه ی تحصیل سالیانه ۶۰۰۰ یورو می باشد.

   پاسخ دادن
 2. موسی دنیر
  موسی دنیر says:

  سلام.متولد۱۹۷۹ لیسانس وفوق لیسانس حقوق معدل هردوبالای ۱۸.مدرک ایلتس وتافل ندارم.۸سال بازپرس دادسرا بودم. میخواهم دوره آموزش زبان رو درخارج ازکشور طی کنم و نیز در اخذ پذیرش دانشگاه رایگان اقدام کنم. آیا دانشگاهی بااين شرایط وجود دارد؟۰۹۱۹۴۴۳۴۵۳۹

  پاسخ دادن
  • کارشناس
   کارشناس says:

   سلام
   خیر یا باید آیلتس آکادمیک ۶.۵ داشته باشید و در نروژ ارشد رایگان بخوانید. یا بدون مدرک زبان کورس زبان ۶ ماهه در سوئد بگذرانید که ۴۶ هزار کرون است و سپس وارد مقطع ارشد شوید که هزینه ی تحصیل در سوئد سالیانه ۴۰ میلیون تومان است.

   پاسخ دادن
 3. صبا
  صبا says:

  سلا.من متولد ۱۹۸۹ هستم و ارشد مهندسی محیط زیست-الودگی هوا دارم اما مدرک زبان ندارم و علاقه مندم در کشورهای اسکاندیناوی تحصیلاتم رو بگزرونم و اونجا زندگی کنم.
  با این شرایط برای کجا میتونم برای پذیرش دانشگاه اقدام کنم؟
  شرایط پذیرش رشته ی خودم در کشورهای اسکاندیناوی چطور هست؟
  شرایطم را به چه حدی ارتقا بدم که بتونم پذیرش تحصیل رایگان بگیرم یا پذیرش در یک دانشگاه خوب؟( چقدر وقت دارم خودمو اماده کنم طبق این شرایط)

  پاسخ دادن
  • کارشناس
   کارشناس says:

   سلام
   برای تحصیل در سوئد باید آیلتس آکادمیک ۵.۵ داشته باشید سپس کورس زبان ۶ ماهه، ۴۶ هزار کرون در سوئد بگذرانید و بعد آن ادامه تحصیل دهید که هزینه ی تحصیل در سوئد سالی ۴۰ میلیون تومان است.

   پاسخ دادن
 4. بابا
  بابا says:

  سلام من میخام برم دانمارک زندگی کنم البته ۴ تا پسر دارم ولی همه مورک دیپلم دارن
  ولی ما هم هنر نجاری درجه یک را بلدیم
  میشه من برم اونجا کارگاه برنم و بچه ها هم درس بخونند حتی خود من هم با سن ۵۳ سال درس بخونم

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *