آزمون اینترنتی تافل توانایی شما در استفاده و درک زبان انگلیسی در سطح دانشگاهی را اندازه می گیرد و قدرت شما در ترکیب مهارت های مکالمه، خواندن، نوشتن و گوش دادن برای انجام فعالیت های دانشگاهی را ارزیابی می کند.

آزمون TOEFL

چرا در آزمون TOEFL شرکت کنیم؟

در مقایسه با سایر آزمون های زبان انگلیسی، آزمون تافل چند مزیت دارد که به شما کمک می کند از سایر افراد بهتر دیده شوید.

محبوبیت بیشتر بین دانشجویان

تعداد نمرات آزمون تافل که به دانشگاه های کانادا و ایالات متحده ارسال می شود از مجموع سایر آزمون های زبان انگلیسی بیشتر است.

تعداد نمرات آزمون TOEFL که به دانشگاه های آلمان و فرانسه ارسال می شوند نیز از سایر آزمون های زبان انگلیسی بیشتر است.

محبوب تر بین دانشگاه ها

آزمون زبان تافل در دانشگاه های ایالات متحده، فرانسه، آلمان و همینطور دوره های تحصیلات تکمیلی در کانادا به سایر آزمون های زبان ترجیح داده می شود.

به رویا ها جامع عمل می پوشاند

90% از شرکت کنندگان در آزمون تافل موفق به ورود به اولین یا دومین دانشگاه انتخابی خود می شوند.

انتخاب بهتر برای موفقیت بیشتر در کلاس درس

تنها آزمون TOEFL است که شما را برای زبان انگلیسی دانشگاهی مورد نیاز در موسسات آموزش عالی آماده می کند. سوالات آزمون مهارت خواندن، شنیدن، گفتار و نوشتن را درست مانند محیط دانشگاهی با یکدیگر ترکیب می کنند. آماده شدن برای آزمون تافل شما را برای ورود به دانشگاه بسیار آماده تر از سایر افراد خواهد کرد.

نمره دهی عادلانه و کاملا بی طرف

مراکز آزمون تافل بی انصافی وجود ندارند زیرا آزمون ها در آنجا نمره دهی نمی شوند. آزمون ها توسط یک شبکه مرکزی نمره دهی می شوند و بخش های گفتاری نیز توسط چند نفر که هویت آزمون دهندگان را نمی شناسند برای نمره دهی بررسی می شود.

این کار می تواند جلوی گرایش های ناعادلانه ای که ممکن است در آزمون های دیگر به خاطر مصاحبه حضوری توسط یک نفر وجود داشته باشد را می گیرد.

چه کسانی آزمون تافل می دهند؟

بیش از 35 میلیون نفر تا کنون برای نشان دادن مهارت خود در زبان انگلیسی در آزمون تافل شرکت کرده اند. متوسط سطح انگلیسی بین پیشرفته و متوسط است.

  • دانشجویانی که قصد تحصیل در موسسات آموزش عالی دارند
  • پذیرش در دوره های آموزشی به زبان انگلیسی
  • گزینه های دریافت بورس تحصیلی
  • زبان آموزانی که قصد دارند میزان پیشرفت خود در زبان انگلیسی را بسنجند
  • دانشجویان و کارکنانی که قصد درخواست ویزا دارند

تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان

تحصیل در هلند به زبان انگیسی

تحصیل در نروژ به زبان انگلیسی

از کجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تافل کسب کنید؟

با تماس با مراکز محلی آزمون TOEFL که در کشور های مختلف واقع است می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خود آزمون و نحوه آماده شدن برای آزمون اطلاعات بیشتری کسب کنید.

چه موسساتی نمره آزمون تافل را می پذیرند؟

بیش از 10000 دانشگاه و موسسه دیگر در دنیا شامل دانشگاه های استرالیا، کانادا، نیوزیلند، انگلستان، ایالات متحده، آسیا و همینطور اروپا نمرات تافل را می پذیرند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد موسساتی که نمره تافل را میپذیرند می توانید به اینجا مراجعه کنید.

کجا و چه زمانی می توانیم در آزمون اینترنتی تافل شرکت کنیم؟

آزمون تافل بیش از 50 بار در سال در مراکز رسمی تافل در کشور های مختلف جهان برگزار می شود. شما می توانید هر تعداد که می خواهید در این آزمون شرکت کنید اما حداقل باید بین آنها 12 روز فاصله باشد. اگر در حال حاضر برای آزمونی ثبت نام کرده اید نمی توانید برای آزمون دیگر که تاریخ آن زودتر از 12 روز بعد از تاریخ آزمون پیش رو است ثبت نام کنید. هزینه ثبت نام هم هر بار که برای تاریخ مشخصی ثبت نام می کنید باید پرداخت شود.

این سیاست در مورد چندین بار آزمون دادن تحت هر شرایطی اجرایی خواهد شد.

  • اگر بعد از ثبت نام، تا قبل از تاریخ برگزاری امتحان مشخص شود کسی این قانون را زیر پا گذاشته آزمون فرد لغو خواهد شد و هزینه پرداخت شده نیز برگشت داده نمی شود.
  • اگر بعد از امتحان و تعیین شده نمره ها مشخص شود کسی قوانین را زیر پا گذاشته نمره آنها لغو خواهد شد و طی نامه ای خود فرد و تمامی دریافت کنندگان این نمره (موسساتی که نمره تافل برایشان ارسال شده) از این موضوع مطلع خواهند شد.

از چه منابعی برای آماده شدن برای آزمون تافل اینترنتی می توان استفاده کرد؟

موسسه ETS، برگزار کننده این آزمون در سایت خود منابع رایگان و پولی مختلفی برای کمک به آمادگی افراد برای آزمون تافل ارائه می دهد.

هزینه آزمون اینترنتی تافل چقدر است؟

هزینه آزمون بسته به کشور محل برگزاری متفاوت است اما به طور کلی حدود 210 دلار است.