تحصیل در دانمارک بدون مدرک زبان

تحصیل در کشور های اروپایی برای دانشجویان ایرانی فرصتی طلایی می باشد . اما برای اعزام به این کشورها نیاز به ملزوماتی می باشند. داشتن مدرک زبان مثل آیلتس و تافل و گرفتن نمره ی مورد نظر برای اعزام به این کشورها همیشه یکی از مشکلات بزرگ  دانشجویان ایرانی بوده که زمان و آینده ی تحصیلی آنها را تحت شعاع قرار می دهد.یکی از مزایای مهم کشور دانمارک امکان تحصیل در دانمارک بدون مدرک زبان است.

ادامه تحصیل در دانمارک:

با توجه به اینکه عموم رشته ها به غیر از زیر گروه های پزشکی و هنر در اروپا در مقاطع فوق لیسانس و دکتری به زبان انگلیسی و تعداد محدودی رشته در مقطع لیسانس به زبان انگلیسی ارائه میگردند و اخذ مدارک زبان همچون IELTS  و TOEFLدشوار است ، فرصتی فراهم گردیده که دانشجویان محترم بتوانند در کشورهای اتریش، سوئد و دانمارک بدون نیاز به مدرک زبان به تحصیل خود ادامه دهند که هر یک شرایط خاص خود را دارا می باشند. در این میان کشور دانمارک نیز شرایط خود را دارد.

تحصیل در دانمارک بدون مدرک زبان

در کشور دانمارک امکان ادامه تحصیل بدون مدرک زبان حتی از مقطع دیپلم نیز مقدور است. مشروط به اینکه متقاضی دارای سطح زبان در حد روزمزه باشد. پس حداقل برای شروع تحصیل در دانشگاه های دانمارک و زندگی در این کشور قاعدتا سطح زبان شما باید در حدIntermediate  باشد. البته تجربه ثابت کرده است که حضور در یک کشور برای یادگیری آن زبان همیشه مفید بوده و سرعت یادگیری را بیشتر می کند . پس شما با داشتن حداقل دانش زبان انگلیسی می توانید هم زبان انگلیسی خود را تقویت کنید وهم به مرور زبان دانمارکی را یاد بگیرید.

بیشتر بخوانید: ادامه تحصیل در دانمارک

البته اگر سطح زبان شما پایین تر از حد نرمال است در این مورد تا قبل از ارائه پذیرش متقاضی مهلت دارد که سطح زبان خود را افزایش داده و پس از مصاحبه از طریق Skype پذیرش خود را دریافت نماید.

تحصیل بدون مدرک زبان سکوی پرشی برای تحصیل در اروپا و کار در جامعه ی بین المللی می باشد.