دانمارک کشوری بسیار سازنده و روان است که درحوزه آموزش در سراسر جهان شهرت بسیار خوبی دارد. کشور دانمارک دارای مناظر باورنکردنی و امکانات عمومی با کیفیت بالا است که یک مقصد عالی برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل محسوب می شود. این کشور به خوبی سازماندهی شده، دوستانه و امن است. بسیاری از دانشجویان بین المللی این سوال را مطرح می کنند که آیا می توانم بدون آیلتس در دانمارک تحصیل کنم؟ بنابراین ما به این فکر کردیم که همه ابهامات شما را برطرف کنیم و به شما کمک کنیم مسیر خود را پیدا کنید، اینجا در مورد تحصیل در دانمارک بدون آیلتس بحث خواهیم کرد.

 

تحصیل در دانمارک بدون مدرک زبان

تحصیل در دانمارک به صورت رایگان: آیا شما علاقه مند هستید؟ سردرگم؟ آیا می خواهید در دانمارک به صورت رایگان تحصیل کنید؟ خب، این راه حل شماست. ما شما را به تحصیل رایگان در دانمارک دعوت می کنیم تا یک تجربه دانمارکی داشته باشید و پایه و اساس آینده خود را بسازید. اگر در دانمارک تحصیل می کنید، به این معنی است که در کشوری تحصیل می کنید که دائماً در میان مرفه ترین و شادترین کشورهای جهان قرار گرفته است.

آموزش عالی دانمارک تحصیلات با کیفیت برتر جهان را با دانشگاه های پیشرفته و اساتید بسیار ماهر ارائه می دهد که سبک تدریس منحصر به فرد و خلاقانه خود را دارند که نه تنها باعث افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس دانشجویان می شود، بلکه باعث علاقه بیشتری را به همه رشته های آن ها مانند مهندسی، پزشکی، علوم اجتماعی، فناوری اطلاعات و غیره می شود.

در نتیجه، دانش ‌آموزان در نهایت ایده‌ های نوآورانه ‌تری ارائه می ‌کنند و این به موفقیت آینده آن ها کمک زیادی می‌ کند. برای تحصیل در آموزش عالی در دانمارک، ویزای دانشجویی تا زمانی که دوره ادامه دارد مورد نیاز است. اگر دانشجو پس از اتمام فارغ التحصیلی خود بخواهد در دانمارک کار پیدا کند، می تواند برای یک سال دیگر درخواست دهد.

علاوه بر این، دانشگاه دانشجویان را در خوابگاه های خود اقامت می دهد و وعده غذایی آن ها بیشتر از غذاهای محلی دانمارکی خواهد بود. علاوه بر این، سالانه سفرهای آموزشی به شهرهای دیگر ترتیب داده می ‌شود تا دانش ‌آموزان را به فعالیت ‌های دیگر نیز مشغول کند.

تحصیل رایگان در دانمارک به زبان انگلیسی بدون آیلتس

تحصیلات عالی در دانمارک برای دانشجویان اتحادیه اروپا،منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس رایگان است که تحصیل در دانمارک را به صورت رایگان برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهند. در سال 2006، سیستم شهریه دیگری برای کشورهای غیر اتحادیه اروپا معرفی شد که بر اساس آن، بورسیه تحصیلی این دانشجویان توسط دانشگاه های فردی اداره می شود و دانشجویان نیازمند گزینه های بیشتری خواهند داشت. داوطلبان باید دارای مهارت های ارتباطی عالی و ویژگی های رهبری قابل تحسین باشند.

بورسیه تحصیلی می تواند یک بخشودگی کامل یا جزئی از شهریه باشد و هزینه های زندگی شما را نیز پوشش دهد. بنابراین بهتر است یک تحقیق عمیق برای موسسه رویایی خود انجام دهید تا در مورد تمام بورسیه هایی که ارائه می دهند مطلع شوید. بیش از 500 برنامه تحصیلی و 1300 دوره آموزشی به زبان انگلیسی وجود دارد. با وجود اینکه زبان ملی دانمارکی است، اکثر دانمارکی ها انگلیسی صحبت می کنند که دوباره برای دانشجویان بین المللی مفید خواهد بود زیرا نیازی به یادگیری دانمارکی نیست. شما می توانید در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، کارشناسی یا آکادمی حرفه ای تحصیل کنید.

تحصیل رایگان در دانمارک با برنامه های تحصیل تابستانی در خارج از کشور

اگر کلاس ‌های معمولی نباشد، دانش ‌آموزان این فرصت را خواهند داشت تا در مدارس تابستانی موسسات عالی دانمارکی به زبان انگلیسی شرکت کنند. این فرصتی عالی برای افزایش دانش شما در خارج از رشته خود و یادگیری در مورد سایر دانشجویان بین المللی شرکت کننده از سراسر جهان خواهد بود.

هر مؤسسه فرم درخواست و اطلاعاتی در مورد شرایط ورود، توضیحات دوره، مهلت های زمانی و خدمات دانشجویی در اختیار شما قرار می دهد.

در پایان فارغ التحصیلی، نه تنها مدرک معتبر جهانی در دوره مربوطه خود دریافت خواهید کرد، بلکه یک جایزه دانمارکی نیز دریافت خواهید کرد.

برای واجد شرایط بودن، دانشجو:

 1. 1. شهروند یک کشور خارج از اتحادیه اروپا باشید.
 2. 2. مقیم دائم یک کشور غیر اتحادیه اروپا باشید.
 3. 3. تحصیل در دانمارک خارج از هر برنامه مبادله ای که هزینه تحصیل شما را معاف می کند.

در پایان، همه چیز در مورد تعهد شما به تحصیلاتتان است. هدف اصلی دانشگاه های برتر دانمارک ارائه تحصیل در دانمارک به صورت رایگان یا کم هزینه است. چیزی که تحصیلات در این کشور را برجسته می کند، تحصیل به زبان انگلیسی بدون ارائه آیلتس برای افراد واجد شرایط است.

 

تحصیل در دانمارک بدون مدرک زبان

 

دلایل تحصیل در دانمارک

در اینجا ما در مورد اینکه چرا دانشجویان بین المللی باید دانمارک را به عنوان مقصد تحصیلی خود در خارج از کشور انتخاب کنند بحث خواهیم کرد:

دانمارک از فرآیند بولونیا پیروی می کند که قابلیت مقایسه در استانداردها و کیفیت مدارک تحصیلی عالی را تضمین می کند، بنابراین به مدرکی که پس از تحصیل در دانشگاه های دانمارک دریافت می کنید، به صورت بین المللی به رسمیت شناخته می شود.

مزیت تحصیل در دانمارک این است که یکی از کشورهایی با بیشترین رشد اجتماعی و اقتصادی در جهان است.

این کشور استاندارد زندگی بالایی دارد و همچنین در میان حوزه هایی مانند مراقبت های بهداشتی، آموزش و پرورش و حکومت دموکراتیک رتبه بالایی دارد.

تحصیل در دانمارک برای دانشجویان بین المللی در مقایسه با سایر مقاصد تحصیلی در خارج از کشور مقرون به صرفه است و همچنین بسیاری از مشاغل کارآموزی به راحتی در دسترس هستند.

بورسیه های تحصیلی در دانمارک برای دانشجویان هندی و همچنین سایر دانشجویان بین المللی توسط دانشگاه های فردی و همچنین توسط سازمان های خصوصی در دسترس است، تحصیل و اخذ اقامت در دانمارک بدون دردسر است.

شما مجاز به کار حداکثر 15 ساعت در ویزای دانشجویی دانمارک در حین تحصیل هستید. با این حال، بین ژوئن و آگوست، شما مجاز به کار تمام وقت هستید.

دانشگاه های برتر دانمارک برای دانشجویان بین المللی

بر اساس رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS، 5 دانشگاه برتر در دانمارک وجود دارد که دانشجویان بین المللی می توانند تحصیلات عالی خود را دنبال کنند و رویای تحصیل در خارج از کشور را محقق کنند. در اینجا پنج دانشگاه برتر دانمارک آورده شده است.

 1. دانشگاه کپنهاگ 81
 2. دانشگاه فنی دانمارک 112
 3. دانشگاه آرهوس 145
 4. دانشگاه آلبورگ 324
 5. دانشگاه جنوب دانمارک (SDU) 372

تحصیل در دانمارک به زبان انگلیسی

بدون شک، اکثر دانشگاه‌ های دانمارک به زبان دانمارکی تدریس می ‌کنند، اما بیش از 700 برنامه معتبر بین‌المللی نیز وجود دارد که به زبان انگلیسی تدریس می ‌شوند و حدود 86 درصد از شهروندان دانمارکی به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند. با تحصیل در دانمارک می توانید یک مدرک کامل را دنبال کنید یا به مدرک فعلی خود واحد اضافه کنید. حوزه های موضوعی طیف گسترده ای از زمینه ها مانند فناوری، علم، علوم دارویی، معماری، تجارت، طراحی، علوم انسانی و بسیاری موارد دیگر را پوشش می دهد. برنامه های آموزش داده شده در آنجا کیفیت و ارتباط بین المللی دارند زیرا آموزش عالی در دانمارک توسط دولت تنظیم می شود.

تحصیل در دانمارک بدون آیلتس

دانمارک خانه برخی از بهترین دانشگاه‌های جهان برای دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در این کشور بدون ارائه نمره آیلتس است، مشروط بر اینکه مدرکی دال بر مهارت انگلیسی خود یا توانایی برقراری ارتباط حداقل در سطح متوسط ​​به زبان انگلیسی ارائه کنند. بسیاری از مؤسسات دانمارکی نیز دانشجویانی را می پذیرند که از کشورهای انگلیسی زبان می آیند یا مدرک لیسانس خود را در یکی از کشورهای انگلیسی زبان زیر به پایان رسانده اند:

 • ایالات متحده آمریکا
 • نیوزلند
 • استرالیا
 • کانادا
 • انگلستان
 • ایرلند

به یاد داشته باشید که مدرک لیسانس شما باید در یکی از کشورهای ذکر شده در بالا تدریس شده باشد و نه در یک دانشگاه وابسته در خارج از کشور. همچنین، توجه داشته باشید که مدرک شما نیز نباید به عنوان یک برنامه راه دور تکمیل شده باشد.

بنابراین، دانشجویانی که بومی انگلیسی زبان هستند از ارائه شرایط آیلتس معاف هستند. با این حال، دانش‌آموزی که می ‌تواند مهارت انگلیسی را در یک سطح معادل ثبت کند، می ‌تواند با دفتر پذیرش بین ‌المللی موسسه تماس بگیرد تا تعیین کند که آیا سطح انگلیسی آن ها مورد قبول است یا خیر.

 

دوره زبان در دانمارک

 

بورسیه تحصیلی دانمارک در خارج از کشور

دانمارک تعدادی بورسیه برای دانشجویان بین المللی دارد. این کشور به عنوان یک مقصد برتر برای دانشجویان بین المللی که خواستار تحصیل در خارج از کشور در دانمارک هستند تبدیل شده است. با کمک این بورسیه ها، دانشجویان بین المللی می توانند به صورت رایگان در دانمارک تحصیل کنند. در اینجا لیست بورسیه های برتر در دانمارک آمده است:

بورسیه های دولتی دانمارک

 • برنامه های بورسیه Erasmus Mundus در دانمارک
 • بورسیه های بین المللی پسادکتری Banting
 • معافیت از شهریه دولتی دانمارک
 • بورسیه دانشگاه آرهوس
 • بورسیه های دولتی دانشگاه فناوری اطلاعات کپنهاگ
 • بورسیه های دولتی دانمارک
 • بورسیه دکتری دانشگاه جنوب دانمارک
 • بورسیه دکتری ابزارهای برنامه ریزی
 • بورسیه دکتری در آکادمی هنرهای زیبای سلطنتی دانمارک.

از مزایای تحصیل با هزینه مقرون به صرفه در دانمارک بهره مند شوید. در مورد دانشگاه مورد نظر خود سؤال کنید که آیا پذیرش بدون آیلتس برای دانشجویان بین المللی را می پذیرد یا خیر، تحصیلات عالی خود را در یکی از بهترین مکان های جهان دنبال کنید.

اگر می خواهید از سال های دانشگاهی خود بهترین استفاده را ببرید، باید چند واقعیت کلیدی در مورد درخواست برای دانشگاه در دانمارک بدانید:

دانشگاه های دانمارک را برای تحصیل خود در نظر بگیرید. ما بهترین دانشگاه‌های اسکاندیناوی را پوشش دادیم، اما در اینجا نسخه کوتاهی از این لیست است که فقط بر دانشگاه ‌های دانمارک متمرکز شده است:

 • دانشگاه آرهوس، آرهوس
 • دانشگاه راسکیلد، در روسکیلد
 • دانشگاه آلبورگ، در آلبورگ
 • دانشگاه فناوری اطلاعات کپنهاگ، در کپنهاگ
 • دانشگاه کپنهاگ، در کپنهاگ
 • دانشگاه جنوب دانمارک، در اودنسه

برای درخواست آماده شوید

بیایید خیالتان را راحت کنیم و مستقیماً به شما بگوییم: دانمارک عالی است. همه انگلیسی صحبت می کنند، مردم دوستانه هستند و سیستم بسیار آسان برای پیگیری و استفاده است. همچنین دانمارک در فهرست شادترین کشورهای جهان سوم است.

قبل از سفر به دانمارک، باید به یاد داشته باشید که شرایط ویزا را بررسی کنید (این امر عمدتاً برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا اعمال می شود). اگرچه این روند نسبت به سایر کشورها آسان‌تر است. قبل از شروع درخواست برای برنامه تحصیل کارشناسی ارشد در دانمارک، باید بررسی کنید که تمام مدارک و تمام سوالات خود پاسخ داده شود.

یک نکته جانبی سریع: وب سایت دانشگاه مورد علاقه خود را بررسی کنید، زیرا جزئیات بیشتری را به همراه آدرس ایمیل و شماره تلفن دفاتر پذیرش در آنجا خواهید یافت. آن ها با خوشحالی به هر سوالی که ممکن است در مورد فرآیند درخواست داشته باشید پاسخ دهند.

برای مدرک کارشناسی ارشد دانمارکی از کجا باید درخواست داد؟

دانمارک یک وب سایت ویژه برای برنامه های کاربردی و همچنین یک وب سایت پر از اطلاعات و چیزهای بی اهمیت برای شما دارد.

درخواست واقعی برای مدارک لیسانس در optagelse.dk خواهد بود، جایی که شما می توانید برای حداکثر 8 برنامه درخواست دهید که همه به ترتیب اولویت شما فهرست شده اند. توصیه می کنیم تمام اطلاعاتی که در آنجا دارند را مطالعه کرده و تحقیق کنید تا بتوانید بدون دردسر مراحل درخواست را طی کنید.

برای درخواست برای کارشناسی ارشد، باید آن را از طریق وب سایت هر برنامه اعطای مدرک انجام دهید. خدمات رایگان مانند best-fit و ابزار مقایسه به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا شرایط پذیرش را دارید یا خیر و به راحتی تفاوت بین برنامه های تحصیلی متعدد را مشاهده می کنید.

 

تحصیل در دانمارک بدون مدرک زبان

 

مدارک درخواستی مورد نیاز

اسناد درخواست عمومی

همه متقاضیان، صرف نظر از وضعیت یا مدرک انتخابی خود، باید این مدارک را که به انگلیسی ترجمه شده اند، ارسال کنند:

 • مدرک لیسانس شناخته شده بین المللی با استاندارد خوب یا معادل آن
 • اثبات تسلط به زبان انگلیسی
 • مدرک مهارت به زبان دانمارکی (اگر برنامه به زبان دانمارکی تدریس شود)

شرایط ورود خاص

هر برنامه می تواند الزامات مختلفی را فهرست کند، خواه دوره خاصی باشد که باید آن را به پایان برسانید یا یک درجه مهارت خاص انگلیسی. متقاضیان دارای مدارک خارجی زمانی می توانند برای مدرک لیسانس دانمارکی درخواست دهند که تمام شرایط از جمله دریافت NemID را برآورده کنند.

همه مردم دانمارک یک شماره ثبت یا یک NemID دارند. اگر شهروند دانمارکی هستید که این مقاله را می خوانید یا اجازه اقامت دارید:

اولا اینجا چیکار میکنی؟ شما می توانید این را به تنهایی در وب سایت NemID بخوانید

ثانیا، شما هنوز باید در وب سایت Optalgese درخواست دهید، اما یک مرحله را رد خواهید کرد

برای دانشجویان بین المللی بدون NemID، یک مدرک اضافی دریافت خواهید کرد که باید آن را چاپ، امضا کنید و سپس به موسسه دانشگاهی مورد نظر ارسال کنید.

برای مدرک کارشناسی ارشد، همه چیز ساده تر است. فقط الزامات خاص را در وب سایت برنامه(های) مورد علاقه خود دنبال کنید.

پس از اینکه نامه پذیرش خود را دریافت کردید و توانستید از شکوه تحصیل در خارج لذت ببرید، باید بررسی کنید که آیا نیاز به درخواست ویزای دانشجویی و همچنین مجوز اقامت دارید یا خیر. مجوز اقامتی که برای تحصیل در دانمارک نیاز دارید باید در تمام مدت اقامت شما در دانمارک معتبر باشد.

به یاد داشته باشید که شرایط ویزا و مجوز اقامت در دانمارک به کشور مبدأ شما بستگی دارد: به طور خاص، اگر از اتحادیه اروپا یا از یک کشور غیر اتحادیه اروپا ظهستید.

نیازی نیست نگران باشید: درخواست برای دانشگاهی در دانمارک آسان است و مردم بیش از حد مایل به کمک به شما هستند. این فرآیند، حتی اگر گاهی اوقات دشوار به نظر برسد، کاملا کاربرپسند است. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که تحقیق کنید و شروع به درخواست کنید. مثل همیشه موفق باشید و به یاد داشته باشید که در طول اقامت خود از آن لذت ببرید.