دوره زبان در دانمارک

بیشتر دانمارکی ها به خوبی انگلیسی صحبت می کنند. با این حال داشتن توانایی صحبت به زبان دانمارکی از نظر اجتماعی به نفع شما خواهد بود. همچنین در صورت تمایل به یافتن کار و برای تحصیل و زندگی در این کشور گذراندن دوره زبان در دانمارک برای شما ضروری خواهد بود.

هر رشته ای که برای تحصیل در دانمارک انتخاب کنید می توانید انتظار استاندارهای سطح بالایی از دانشگاه های کشور داشته باشید. برخی از موسسات دانمارک در بین بهترین های اروپا هستند و روش سنتی تدریس را با روش های تدریس دانشجو محور ترکیب می کنند که به شما کمک می کند آموزه های جدید را به راه حل های خلاقانه تبدیل کنید.

دانمارکی یاد بگیرید

دانشجویان بین المللی اجازه شرکت در دوره های آموزش دانمارکی را دارند. دوره زبان در دانمارک دارای سطوح مختلفی است که هر کدام به بخش های مختلفی تقسیم شده اند و هر بخش با انجام یک آزمون رسمی به پایان می رسد. در اول جولای 2018 شهریه ای بابت هر بخش تصویب شد.

اگر دوره زبان خود را بعد از ماه جولای 2017 شروع کنید باید سپرده ای نیز بگذارید، این سپرده به صورت کامل قابل بازگشت است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در موسسه تماس بگیرید.

دوره زبان در دانمارک توسط مجموعه ای از مراکز خصوصی و دولتی زبان ارائه می شود. شما می توانید بین دوره های روزانه یا شبانه انتخاب کنید که در نهایت با یک آزمون تایید شده توسط دولت که در راستای چهارچوب معمول اروپا برای زبان است به اتمام می رسد.

دوره آنلاین زبان دانمارکی

دوره زبان در دانمارک اغلب به صورت فعالیت های آنلاین در مدارس زبان در دسترس هستند. مخاطب این دوره ها هم کاربران تازه کار و هم آنهایی است که آشنایی اولیه ای با زبان انگلیسی دارند.

دانشجویان می توانند از آنها برای رسیدن به سطح مناسبی از مهارت در زبان دانمارکی (یا کمک به آنها در در دوره های زبانی که در حال گذراندن هستند) استفاده کنند.

دوره زبان دانمارکی در موسسه آموزش عالی

موسسه های آموزش عالی بسیاری در دانمارک دوره آموزش زبان فشرده در ابتدای سال تحصیلی (به عنوان برنامه تابستانی دانشگاه) به دانشجویان خارجی ارائه می دهند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد باید با دفتر بین المللی موسسه آموزشی مورد نظر خود تماس بگیرید.

دوره زبان در دانمارک

در کشور خود زبان دانمارکی یاد بگیرید

دوره زبان در دانمارک در دانشگاه های مختلفی در سراسر جهان برگزار می شود. موسسه فرهنگی دانمارک نیز از طریق شعبه هایش در کشور های دیگر به دانشجویان خارجی دوره های زبان ارائه می دهد.

سفارت یا کنسولگری دانمارک در کشور ها نیز می تواند به افراد در یافتن فرصت های مناسب برای یادگیری زبان دانمارکی گزینه مناسبی باشد. برخی مدارس آموزش زبان دانمارکی نیز دوره های آموزش زبان آنلاین ارائه می کنند.

تحصیل به زبان انگلیسی

یکی از مزایای تحصیل در دانمارک این است که موسسات آموزش عالی دانمارک بیش از ۶۰۰ برنامه به زبان انگلیسی ارائه می دهند که همگی در سطح جهانی به خاطر کیفیت بالای آموزش شناخته شده هستند.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی در دانمارک شما امکان انتخاب بین ۷۰۰ رشته و ۱۳۰۰ کلاس که به زبان انگلیسی تدریس می شوند را دارید.

شما می توانید برای دریافت مدرک کامل در دانشگاه تحصیل کنید یا اینکه به مدرک فعلی خود اعتبار اضافه کنید. موضوعات تحصیلی دامنه وسیعی از رشته ها را پوشش می دهند – علوم، فناوری، علوم داروسازی، بازرگانی، معماری، طراحی، علوم انسانی و غیره.

فرایند اعتباربخشی و تضمین کیفیت مداومی که در سیستم آموزشی دانمارک وجود دارد تضمینی است برای کیفیت بالا و به روز بودن دوره های آموزشی در دانمارک.

دوره زبان در دانمارک

از آنجا که تحقیقات نقش مهمی در جامعه دانمارک ایفا می کند شما می توانید دوره های شناخته شده دکتری و تحقیقات صنعتی را در دانمارک بگذرانید. اگر علاقه به تحصیل در دانمارک دارید مدارس تابستانه نیز روش مناسبی برای سنجیدن روش های آموزشی این کشور است.