بیشتر دانمارکی ها به خوبی انگلیسی صحبت می کنند. با این حال داشتن توانایی صحبت به زبان دانمارکی از نظر اجتماعی به نفع شما خواهد بود. همچنین در صورت تمایل به یافتن کار و برای تحصیل و زندگی در این کشور گذراندن دوره زبان در دانمارک برای شما ضروری خواهد بود.

 

دوره زبان در دانمارک

 

هر رشته ای که برای ادامه تحصیل در دانمارک انتخاب کنید می توانید انتظار استاندارهای سطح بالایی از دانشگاه های کشور داشته باشید. برخی از موسسات دانمارک در بین بهترین های اروپا هستند و روش سنتی تدریس را با روش های تدریس دانشجو محور ترکیب می کنند که به شما کمک می کند آموزه های جدید را به راه حل های خلاقانه تبدیل کنید.

دانمارکی یاد بگیرید

یادگیری صحبت کردن به زبان کشوری که در آن زندگی می کنید یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.

یادگیری زبان دانمارکی به شما درک بهتری از دانمارک می ‌دهد، رویدادهای اجتماعی را بسیار لذت ‌بخش ‌تر می ‌کند و به احتمال زیاد احساس می ‌کنید که در خانه هستید. علاوه بر این، به شما کمک می کند پس از فارغ التحصیلی در دانمارک شغلی پیدا کنید. اگرچه زبان انگلیسی به طور گسترده در دانمارک صحبت می شود، اما هنوز هم یافتن شغل بدون داشتن برخی مهارت های زبان دانمارکی می تواند دشوار باشد.

دانشجویان بین المللی حق دارند دوره های دانمارکی را به صورت رایگان دنبال کنند، و خوشبختانه، گزینه های زیادی به صورت آنلاین یا حضوری در دسترس است – حداقل برای اینکه بتوانند اصول اولیه را انتخاب کنند.

دوره های زبان توسط شبکه ای از مراکز زبان خصوصی و عمومی ارائه می شود. می‌ توانید بین دوره‌ های روزانه یا عصرانه، که با آزمون تایید شده دولتی مطابق با چارچوب مشترک اروپایی برای زبان ‌ها به پایان می ‌رسد، انتخاب کنید.

دانشجویان بین المللی اجازه شرکت در دوره های آموزش دانمارکی را دارند. دوره زبان در دانمارک دارای سطوح مختلفی است که هر کدام به بخش های مختلفی تقسیم شده اند و هر بخش با انجام یک آزمون رسمی به پایان می رسد. در اول جولای 2018 شهریه ای بابت هر بخش تصویب شد.

اگر دوره زبان خود را بعد از ماه جولای 2017 شروع کنید باید سپرده ای نیز بگذارید، این سپرده به صورت کامل قابل بازگشت است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در موسسه تماس بگیرید.

دوره زبان در دانمارک توسط مجموعه ای از مراکز خصوصی و دولتی زبان ارائه می شود. شما می توانید بین دوره های روزانه یا شبانه انتخاب کنید که در نهایت با یک آزمون تایید شده توسط دولت که در راستای چهارچوب معمول اروپا برای زبان است به اتمام می رسد.

دوره آنلاین زبان دانمارکی

دوره زبان در دانمارک اغلب به صورت فعالیت های آنلاین در مدارس زبان در دسترس هستند. مخاطب این دوره ها هم کاربران تازه کار و هم آنهایی است که آشنایی اولیه ای با زبان انگلیسی دارند.

دانشجویان می توانند از آن ها برای رسیدن به سطح مناسبی از مهارت در زبان دانمارکی (یا کمک به آن ها در در دوره های زبانی که در حال گذراندن هستند) استفاده کنند. دوره‌ها هم برای مبتدیان و هم برای کسانی که قبلاً دانش زبان دانمارکی دارند هدف قرار می‌گیرد

نمونه‌ هایی از این دوره‌های آنلاین عبارتند از مطالعات آنلاین دانمارکی در IA Sprog، یادگیری زبان دانمارکی آنلاین با مرکز زبان کپنهاگ، و Vestegnens Sprog & Kompetencecenter که همگی دوره‌ هایی را به عنوان آموزش از راه دور آنلاین ارائه می ‌دهند.

 

دوره زبان در دانمارک

 

دوره زبان دانمارکی در موسسه آموزش عالی

موسسه های آموزش عالی بسیاری در دانمارک دوره آموزش زبان فشرده در ابتدای سال تحصیلی (به عنوان برنامه تابستانی دانشگاه) به دانشجویان خارجی ارائه می دهند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد باید با دفتر بین المللی موسسه آموزشی مورد نظر خود تماس بگیرید.

در کشور خود زبان دانمارکی یاد بگیرید

دوره زبان در دانمارک در دانشگاه های مختلفی در سراسر جهان برگزار می شود. موسسه فرهنگی دانمارک نیز از طریق شعبه هایش در کشور های دیگر به دانشجویان خارجی دوره های زبان ارائه می دهد.

سفارت یا کنسولگری دانمارک در کشور ها نیز می تواند به افراد در یافتن فرصت های مناسب برای یادگیری زبان دانمارکی گزینه مناسبی باشد. برخی مدارس آموزش زبان دانمارکی نیز دوره های آموزش زبان آنلاین ارائه می کنند.

تحصیل به زبان انگلیسی

یکی از مزایای تحصیل در دانمارک این است که موسسات آموزش عالی دانمارک بیش از ۶۰۰ برنامه به زبان انگلیسی ارائه می دهند که همگی در سطح جهانی به خاطر کیفیت بالای آموزش شناخته شده هستند.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی در دانمارک شما امکان انتخاب بین ۷۰۰ رشته و ۱۳۰۰ کلاس که به زبان انگلیسی تدریس می شوند را دارید.

شما می توانید برای دریافت مدرک کامل در دانشگاه تحصیل کنید یا اینکه به مدرک فعلی خود اعتبار اضافه کنید. موضوعات تحصیلی دامنه وسیعی از رشته ها را پوشش می دهند – علوم، فناوری، علوم داروسازی، بازرگانی، معماری، طراحی، علوم انسانی و غیره.

فرایند اعتباربخشی و تضمین کیفیت مداومی که در سیستم آموزشی دانمارک وجود دارد تضمینی است برای کیفیت بالا و به روز بودن دوره های آموزشی در دانمارک.

از آنجا که تحقیقات نقش مهمی در جامعه دانمارک ایفا می کند شما می توانید دوره های شناخته شده دکتری و تحقیقات صنعتی را در دانمارک بگذرانید. اگر علاقه به تحصیل در دانمارک دارید مدارس تابستانه نیز روش مناسبی برای سنجیدن روش های آموزشی این کشور است.

 زبان انگلیسی را مطالعه کنید و فرهنگ و جامعه دانمارکی را تجربه کنید

در تابستان کالج بین المللی مردمی پذیرای دانشجویانی است که می خواهند یادگیری فشرده زبان انگلیسی را با کشف جنبه های مختلف فرهنگ و جامعه دانمارکی از طریق کارگاه ها، سخنرانی ها، گشت و گذارها و بسیاری از فعالیت های سرگرم کننده دیگر ترکیب کنند! این مرکز بیش از ده سال است که میزبان دوره های تابستانی زبان انگلیسی بوده است و چارچوبی منحصر به فرد برای یادگیری زبان انگلیسی در حین تجربه دانمارک ارائه می دهد.

  • IPC : زبان انگلیسی و فرهنگ و جامعه دانمارکی دوره تابستانی دبیرستان مردمی در کالج بین المللی مردم در دانمارک.
  • سه هفته فشرده با 52 درس زبان
  • ظرفیت کلاس محدود به 12 نفر می باشد
  • دانمارک را همراه با دانشجویان از سراسر جهان تجربه کنید
  • با مردم محلی ملاقات کنید و فرهنگ و جامعه دانمارکی را درک کنید

 

دوره زبان در دانمارک

 

تحصیل زبان انگلیسی در دانمارک

هدف اصلی بخش زبان این دوره کسب اعتماد به نفس در استفاده از زبان انگلیسی در زندگی روزمره شماست. دوره های آموزش زبان انگلیسی تمام مهارت های زبانی (مانند گرامر، صحبت کردن، خواندن، نوشتن، گوش دادن، تلفظ، و واژگان) را پوشش خواهد داد. با این حال، مسئولان این دوره ها سعی می کنند بر صحبت کردن و توسعه مهارت های صحبت کردن در مورد دانش آموزان تمرکز کنند. فرهنگ و پیشینه فرد، توصیف احساسات، بیان نیازها و عقاید، و غیره. سایر موضوعات بر اساس علایق خود دانش آموزان تعیین می شود. علاوه بر تمرین‌های گرامر، گوش دادن به صدا، تماشای کلیپ‌های ویدئویی، خواندن مقاله، بازی کردن و غیره، از تجربیات خود دانش‌آموز به عنوان مبنایی برای فعالیت‌های گفتاری استفاده می شود. هدف اصلی سرگرمی و در عین حال به دست آوردن اعتماد به نفس برای بیان خود به زبان انگلیسی است.

در طول دوره تقریباً 52 ساعت آموزش زبان انگلیسی وجود خواهد داشت. حجم کلاس محدود به 12 دانش آموز خواهد بود که سطح زبان انگلیسی آن ها بین ابتدایی و متوسط ​​(A2 – B2) باشد. اگر تقاضای کافی برای سطوح دیگر وجود داشته باشد، ممکن است کلاس های اضافی اضافه شود. این دوره مستلزم مشارکت فعال و تمایل به انجام برخی تکالیف بعد از کلاس است.

زبان انگلیسی را در نزدیکی کپنهاگ بیاموزید

دوره های زبان انگلیسی در اطراف کپنهاگ راهی سریع و لذت بخش برای یادگیری زبان جدید شماست.

انتخاب دوره های زبان انگلیسی ما در نزدیکی کپنهاگ نتایج بسیار خوبی را به همراه دارد و همچنین تضمین می کند که هر دانش آموز تجربه یادگیری لذت بخشی دارد. تمام دوره های زبان انگلیسی در نزدیکی کپنهاگ توسط یک مربی مجرب اداره می شود که شما را از همان درس اول به زبان جدید خود صحبت می کند!

LanguageBookings  کلاس های جامع انگلیسی را در کپنهاگ با هدف توسعه توانایی دانش آموزان در درک، صحبت کردن، خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی ارائه می دهد. تمام مدارس انگلیسی در نزدیکی کپنهاگ معلمان با کیفیت بالا، کلاس ‌های کوچک، تمرکز ویژه بر زبان گفتاری، دوره‌ های عالی ارزش برای پول، انعطاف‌پذیری و خدمات بسیار شخصی را ارائه می‌دهند.

دوره های زبان انگلیسی برای دانش آموزان سطح مبتدی تا پیشرفته ارائه می شود. معلمان زبان انگلیسی واجد شرایط و با تجربه هستند و هر درس متناسب با نیازهای فردی شما سفارشی می شود و به شما امکان می دهد خیلی سریعتر از محیط کلاس درس سنتی در کپنهاگ پیشرفت کنید. دروس با تمرکز بر توسعه توانایی های گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن، طیف متنوعی از موضوعات از خانواده، فرهنگ، اوقات فراغت و کار را دنبال می کند. مبانی گرامری به اندازه کافی پوشش داده می شود که به دانش آموزان اجازه می دهد آزادانه در مورد گذشته، حال و آینده صحبت کنند، بدون اینکه خیلی متشنج شوند.

این دوره های زبان انگلیسی برای دانش آموزان دبیرستانی مناسب است که برای امتحانات آماده می شوند. دانشجویان دانشگاه یا کالج که در کپنهاگ به کمک بیشتری برای تحصیل زبان خود یا کار نیاز دارند. چه برای کسب و کار و چه برای تفریح، به دانش آموزان برنامه های متمرکز، سازنده و بسیار لذت بخشی را در مدارس زبان انگلیسی خود در نزدیکی کپنهاگ ارائه می دهد.