دوره زبان انگلیسی در کانادا

مدارس زبان کانادا بهترین مکان برای تحصیل زبان انگلیسی یا فرانسوی و غرق شدن در کشوری است که متفاوت از سایر کشورهای جهان است. به هر حال، کانادا به دلیل تنوع مردم، هویت دوگانه انگلیسی و فرانسوی، زیبایی مناظر و استانداردهای عالی دانشگاهی شهرت جهانی دارد.
استانداردهای دقیق برای آموزش با کیفیت بالا
مدارس زبان کانادایی استانداردهای ثابت به علاوه آموزش با کیفیت ارائه می دهند. خواه تحصیل در ساحل اقیانوس اطلس کانادا، ساحل غربی یا هر جای دیگر را انتخاب کنید، به لطف تضمین کیفیت مدرسه زبان، تجربه شما مثبت خواهد بود.
گزینه ها و فرصت های مدارس زبان
دانشجویان بین المللی برای یادگیری زبان در کانادا گزینه های زیادی دارند. می توانید در حین کار در کانادا انگلیسی یا فرانسوی بخوانید یا دوره های زبانی را که به آمادگی شما برای ورود به دانشگاه یا کالج کانادایی کمک می کند، بگذرانید.
وقتی برای تحصیل زبان به کانادا می آیید، می توانید انتظارات زیر را داشته باشید:
• رویکرد آموزشی متمرکز
• تدریس با کیفیت بالا که نتایج را تضمین می کند.
بنابراین برای یادگیری زبان انگلیسی یا فرانسه، می توانید در کانادا تحصیل یا زندگی کنید. مدارس زبان کانادا در سراسر این کشور وجود دارد. این بدان معناست که می توانید فرانسوی یا انگلیسی را در مکانی که در آن زندگی می کنید در بین فرانسوی یا انگلیسی زبانان یاد بگیرید.
مدارس معتبر زبان
هنگام جستجوی مدرسه زبان مناسب برای شما یا فرزند خود، به دنبال آموزشگاه های زبان معتبر باشید. این اعتبار به این معنی است که مدارس از استانداردهای تضمین کیفیت بین المللی شناخته شده پیروی می کنند. کانادا دارای فهرست بیش از 225 مدرسه زبان در سراسر این کشور است.
اعتبار مدارس زبان کانادا بر اساس موارد زیر است:
• خدمات ارایه شده به دانشجو
• کادر آموزشی
• برنامه تحصیلی (برنامه درسی)
• بازاریابی، ارتقاء و مدیریت
• پذیرش دانشجو
انواع برنامه هایی که مدارس زبان ارائه می دهند عبارتند از:
آمادگی آزمون انگلیسی یا فرانسوی (آزمون های رایج شامل آیلتس، تافل، CAAL و آزمون های زبان فرانسه ی رایج در کانادا مثل TCF و TOF)
• اردوهای تابستانی
• آموزش زبان انگلیسی یا فرانسوی تخصصی حوزه تجاری یا فنی
• آموزش زبان برای آمادگی برای کالج یا دانشگاه
• برنامه های تربیت معلم (برنامه های رایج شامل TESOL، TASL، CELTA و CAFAL)
مهارت های زبان برای ورود به یک برنامه تحصیلات تکمیلی در کانادا ضروری است.
بسیاری از مدارس زبان، دانشجویان بین المللی را برای حضور در کالج یا دانشگاه در کانادا آماده می کنند.
برای تحصیل در دانشگاه یا کالج کانادا باید بتوانید انگلیسی یا فرانسوی صحبت کنید.
ممکن است کالج ها و دانشگاه های انگلیسی زبان از شما بخواهند که یک آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی مانند تافل یا آیلتس که یک سیستم تست بین المللی زبان انگلیسی است یا CAAL ) ارزیابی زبان انگلیسی دانشگاهی کانادا) را بدهید.
کالج ها و دانشگاه های فرانسوی زبان دانشجویان را به صورت جداگانه ارزیابی می کنند. برای اطلاع از نیازهای یک دانشگاه یا کالج خاص، با دفتر ثبت نام در دانشگاهی که می خواهید در آن شرکت کنید، مشورت کنید.

 

دوره زبان انگلیسی در کانادا

 

الزامات آموزشی

برای ثبت نام در یک مدرسه زبان، باید یک آزمون برای ارزیابی سطح مهارت خود در زبان انگلیسی یا فرانسوی انجام دهید. بر اساس آن آزمون، مدرسه و دوره تحصیلی را پیشنهاد می کند. اکثر مدارس زبان دوره هایی را بر اساس هفته های تحصیل ارائه می دهند، نه یک ترم یا دوره ماهانه.

نحوه ثبت نام در آموزشگاه زبان

هر مدرسه زبان فرآیند ثبت نام خود را دارد. برخی از مدارس زبان مسکن ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر زندگی با یک خانواده کانادایی را برای دانش آموزان جوان تر ارائه می دهند. این بدان معناست که کودک یا جوان با یک خانواده کانادایی زندگی خواهند کرد.

دانش آموزان 18 سال به بالا: برای شرکت در مدرسه زبان در کانادا باید از دولت کانادا مجوز تحصیل بگیرید.

کودکان خردسال (زیر 18 سال): اگر فرزند شما در مدرسه زبان در کانادا تحصیل می کند، ممکن است لازم باشد برای مجوز تحصیل ویژه درخواست دهید.

همچنین می توانید با مدرسه زبان که قصد شرکت در آن را دارید تماس بگیرید. آنها قادر خواهند بود به سوالات شما در مورد هزینه و مجوز تحصیل پاسخ دهند. بسته به کشور شما، اخذ مجوز تحصیل تا 3 ماه طول می کشد، بنابراین حتماً از قبل برنامه ریزی کنید.

هزینه آموزش زبان در کانادا

مدارس زبان اغلب دوره هایی را بر اساس تعداد معینی از هفته ها و نه رویکرد ترم تحصیلی ارائه می دهند. هزینه تحصیل در مدارس زبان کانادایی توسط هر مدرسه تعیین می شود.

در اینجا چند نمونه هزینه برای مدارس زبان در برخی از کلان شهرهای کانادا (بدون مسکن یا غذا) ذکر شده است.

 • تورنتو: مدرسه زبان انگلیسی 12 هفته ای =3515 دلار کانادا
 • شهر کبک: مدرسه زبان فرانسه 12 هفته ای = 3570 دلار کانادا
 • ونکوور: مدرسه زبان انگلیسی 12 هفته ای = 4،083 دلار کانادا
 • کلگری: مدرسه زبان فرانسه 12 هفته ای = 3،446 دلار کانادا

در ادامه به چند برنامه ی آموزشی برای آمادگی در امتحانات تافل یا آیلتس در شهر های مختلف کانادا می پردازیم.

اطلاعات کلی دوره

دوره آمادگی تافل

 • محل برگزاری: تورنتو، کانادا
 • مدت زمان: 1- 24هفته
 • تعداد کلاس ها در هفته: 30 هفته
 • رده ی سنی:16 به بالا
 • مدت زمان هر درس: 50 دقیقه
 • سطح هر زبان آموز: متوسط و بالاتر

آزمون تافل iBT آزمون زبان انگلیسی است که برای پذیرش در دانشگاه ها و کالج های ایالات متحده و کانادا مورد نیاز است. این آزمون در جهان به عنوان یک آزمون معتبر زبان انگلیسی شناخته شده است، از نظر شرکت ها بسیار مورد توجه است و برای ثبت نام در کالج ها و دانشگاه ها الزامی است.

این دوره ی آمادگی آزمون تافل شامل 20 درس در هفته مهارت های گرامر و زبان و 10 درس در هفته مهارت های مطالعه و آمادگی ویژه آزمون است. آزمون های استاندارد هم به مهارت های عمومی انگلیسی و هم به دانش آزمون های خاص نیاز دارند. این دوره کلاس های کوچکی را ارائه می دهد و در مورد استراتژی های امتحان از معلمان مجرب توصیه می کند تا اطمینان حاصل شود که هر دانش آموز برای امتحان خود آمادگی کامل را دارد. دوره ها برای سطوح متوسط ​​تا پیشرفته است.

موضوعات دوره شامل: دقت در ساختارهای دستوری، مهارت ها و توانایی ارتباطی، ساختارهای عملکردی، گسترش واژگان، مهارت های مطالعه فعال و مهارت های امتحانی مورد نیاز برای کسب نمره بالا.

اطلاعات کلی دوره

 • دوره ی آمادگی برای تافل iBT
 • محل برگزاری: مونترال، کانادا
 • مدت زمان: 4 هفته
 • تعداد کلاس ها در هفته:10
 • سطح کلاس ها: پیشرفته
 • رده ی سنی: 18 به بالا

برای تعیین سطح شما در اولین روز ورود به این مدارس یک آزمون خواهید داشت. همچنین می توانید قبل از ورود به مونترال در این آزمون شرکت کنید.

تعداد دانش‌‌ آموزان در هر کلاس: بین 10 تا 15 زبان آموز

در پایان دوره گواهی پایان دوره صادر می شود.

درباره ی دوره

این دوره با هدف توسعه مهارت های زبانی چهارگانه – خواندن، نوشتن، بیان شفاهی و درک شفاهی – برای آماده سازی دانش آموزان برای شرکت در آزمون تافل.

موضوعات دوره: گوش دادن، صحبت کردن، تلفظ، خواندن، نوشتن، واژگان، دستور زبان و تمرین

در مورد این مدرسه ی زبان

مدرسه بین المللی زبان YCMA از سال 1965 در مرکز شهر مونترال، کانادا واقع شده است. به طور متوسط ​​سالانه 6000 دانش آموز از جمله نوجوانان در اردوهای تابستانی (از 9 تا 17 سال) پذیرش می شوند. این مدرسه  دوره های انگلیسی و فرانسوی دوره های آمادگی گرامر، مکالمه، تلفظ، نوشتن، انگلیسی/فرانسوی تجاری، تافل، آیلتس و TFL را در تمام طول سال و در تمام سطوح ارائه می دهد.

برنامه های فشرده شامل دسترسی به اینترنت و دسترسی رایگان به مرکز تناسب اندام است. این مدرسه تنها مدرسه زبان در مونترال است که امکانات ورزشی را در ساختمان مدرسه به دانش آموزان ارائه می دهد. این مدرسه همچنین مرکز رسمی برای آزمون های تافل، آیلتس، TFL است.

این مدرسه دارای معلمان زبان مجرب، مشاوران آموزشی و مشاوران دانشجویی خارجی، 32 کلاس درس با نور مناسب، 2 آزمایشگاه زبان رایانه ای، با مجموع 32 رایانه، یک سالن دانشجویی و یک مرکز ورزشی با بیش از 40 فعالیت مختلف ارائه شده است. این مدرسه همچنین انواع محل اقامت را ارائه می دهد.

 

دوره زبان انگلیسی در کانادا

 

اطلاعات کلی دوره

آکادمی بین المللی زبان کانادا ونکوور

 • آمادگی آزمون تافل – بزرگسالان جوان
 • نوع دوره : آمادگی آزمون
 • مدت زمان:52-1 هفته
 • تعداد کلاس ها در هفته: 32
 • رده ی سنی:16-14 ساله
 • سطح کلاس: پیشرفته

زبان آموز برای تعیین سطح کلاس خود در اولین روز آزمون تعیین سطح می دهد. همچنین او می تواند قبل از ورود به ونکوور در این آزمون شرکت کند.

تعداد دانش آموزان در کلاس: حداکثر ده زبان آموز

در پایان دوره گواهی پایان دوره صادر می شود.

سی درس در هفته (هر درس 45 دقیقه طول می کشد)

ساختار برنامه: IALC دارای 17 سطح انگلیسی است و هر سطح چهار هفته طول می کشد.

از سطح 10، زبان آموزان می توانند آمادگی خود را برای آزمون تافل اعلام کنند. دانش آموزان توسط معلمان متخصص برای شرکت در آزمون آموزش داده می شود. دانش آموزان اعتماد به نفس حین آزمون و تکنیک هایی را برای آزمون دادن  می آموزند.

ILAC یک مدرسه ی زبان دارای مجوز ATC است.

اهداف دوره:

 • گرفتن گواهی ILAC بر اساس طول تحصیل و نمره نهایی شما
 • در یکی از امتحانات بین المللی زبان به نتیجه موفقیت آمیزی برسید.

مدت زمان: اگر در سطح 14 هستید، طول دوره برای شما 14 هفته است و اگر در سطح 10 هستید، طول دوره برای شما 24 هفته است.

الزامات: دانش آموزان برای تعیین سطح زبان انگلیسی در اولین روز آزمون کتبی و شفاهی شرکت می کنند.

دانش آموزان مبتدی و متوسط کلاس های اصلی زبان انگلیسی را شروع می کنند سپس می توانند کلاس های اختیاری آمادگی آزمون تافل را در سطح 8 شروع کنند. پس از اتمام سطح 9 (یا هر سطح بالاتر) انگلیسی عمومی، دانش آموزان می توانند دوره آمادگی آزمون تافل را به عنوان کلاس اصلی شروع کنند.

دانشجویانی که در سطح 10+ طبقه بندی می شوند بلافاصله واجد شرایط ورود به دوره آمادگی آزمون تافل خواهند بود.

موضوعات دوره: گوش دادن، صحبت کردن، تلفظ، خواندن، نوشتن، واژگان، دستور زبان و تمارین

در مورد مدرسه ی زبان

آکادمی بین المللی زبان کانادا یکی از شناخته شده ترین مدارس زبان انگلیسی در کانادا است.

به مدت 20 سال، این مدرسه به دانشجویان بین المللی یک تجربه یادگیری کامل ارائه می دهد که شامل برنامه های آموزش زبان انگلیسی، خدمات استثنایی به مشتریان، رویدادهای اجتماعی هیجان انگیز و فضایی پویا است. پردیس های تازه بازسازی شده این مدرسه (چهار تا در تورنتو و چهارتا در ونکوور) دارای طراحی داخلی مدرن و محیط یادگیری سرزنده و پر جنب و جوش هستند.

این مدرسه هر سال از هزاران دانش آموز از بیش از 75 کشور جهان استقبال می کند و جمعیت دانش آموز متنوعی را در مدرسه جای می دهد.

این آکادمی با بیش از 70 موسسات عالی کانادا موافقتنامه همکاری دارد و برای بیش از 1000 فارغ التحصیل آکادمی ونکوور محل تحصیل در کالج و دانشگاه را فراهم می کند. آکادمی ونکوور از پیشگامان برنامه های مسیر دانشگاه است و همچنان در دانشگاه ها و کالج های کانادا پیشرو است.

طی سال های متمادی آکادمی بین المللی زبان ونکوور جوایز متعددی از سراسر جهان دریافت کرده است، که نشان دهنده ی تعهد این آکادمی  به آموزش زبان انگلیسی و برتری در خدمات به مشتریان است.

 

دوره زبان انگلیسی در کانادا

 

آکادمی بین المللی ونکوور برنامه های انگلیسی را برای همه سطوح و نیازها ارائه می دهد از جمله:

Cambridge FCE and CAE ، English Business ، TOEFL و IELTS Exam Preparation ، Pathway University ، Youth Youth for Teens ، GAP Year  و High School

اطلاعات کلی در مورد دوره

مدرسه ی زبان انگلیسی تورنتو

 • نوع دوره: آمادگی آزمون
 • مدت زمان:‌ 23-4 هفته
 • کلاس ها در هفته:20
 • رده سنی : 16 به بالا
 • سطح کلاس: متوسط، متوسط رو به بالا و پیشرفته

زبان آموز برای تعیین سطح کلاس خود در اولین روز آزمون تعیین سطح انجام می دهند. دانش آموزان همچنین می تواند قبل از ورود به تورنتو در این آزمون شرکت کند.

 • تعداد دانش آموزان در کلاس: بین 16 تا 18 زبان آموز
 • گواهی نامه: در پایان دوره گواهی پایان دوره صادر می شود.

شرح دوره

انتظاراتی که دانش آموزان از این دوره دارند:

 • شما می خواهید دقیقاً بدانید که امتحان انتخابی شما شامل چه چیزی است و چگونه می توانید بهترین نمره ممکن را بدست آورید!
 • شما به توانایی های زبان انگلیسی خود اطمینان داشته باشید.
 • می خواهید بهترین نمره آیلتس ممکن برای خود را کسب کنید.

تمرکز کلاس ها بر سه حوزه کلیدی است تا به دانش آموزان در دستیابی سریع و آسان به نمره عالی کمک کند: استراتژی های مفید امتحان، تفکر موثر در امتحان و مطالعه فقط زبان انگلیسی برای گذراندن آزمون. این سیستم آموزشی اثبات شده به هزاران زبان آموز کمک کرده است تا در آیلتس به نتایج عالی برسند زیرا وقت شما با مطالعه چیزهایی که نیازی به دانستن آنها در امتحان ندارید تلف نمی شود.

همه معلمان  دوره ی آموزشی ویژه برای تدریس در موثرترین و مفیدترین کلاس های آمادگی امتحان گذرانده اند. آنها همچنین دارای دانش تخصصی در مورد امتحاناتی هستند که تدریس می کنند و به طور متوسط ​​بیش از 10 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی و کلاس های امتحانی را دارند.

در این دوره ها از ترکیبی از مطالب آموزشی استفاده می شود که در هیچ مدرسه دیگری موجود نیست. بهترین کتاب های موجود در بازار با مطالب منحصر به فردی که توسط تیم توسعه برنامه درسی تخصصی تهیه شده است، ترکیب شده است. هر روز می توانید انتظار داشته باشید که سوالات امتحانی معتبر را مطالعه کرده و با مطالبی که توسط افرادی متخصص در زمینه آیلتس تهیه شده است، تمرینات عملی مفیدی انجام دهید.

موضوعات دوره

زبان آموزان از طریق زمینه و موقعیت های واقعی که به آنها در یادگیری طبیعی کمک می کند، آموزش می بینند. معلمان موضوعات جدیدی را روزانه ارائه می دهند و از کتاب های درسی، مطالب و منابع معتبر، از جمله روزنامه ها، فیلم ها و اینترنت برای نشان دادن و آموزش زبان انگلیسی در هر زمینه ای روزانه استفاده می کنند.

در مورد این مدرسه ی زبان

تورنتو بزرگترین و چند فرهنگی ترین شهر کانادا است. دانش آموزان این شهر را دوست دارند زیرا همه چیز دارد: فرهنگ، ورزش و زندگی شبانه و همچنین غذای عالی و فضایی آرام و دوستانه. مدرسه وسط شهر، مکانی عالی است و دارای کلاس های درس بزرگ و امکانات مدرن است. به لطف کارکنان حرفه ای و مفید این مدرسه ی زبان احساس خواهید کرد که در خانه هستید. آنها همچنین مطمئن خواهند شد که شما چیزی را تجربه می کنید که هرگز فراموش نخواهید کرد.