تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی

 

زبان آموزش در کشور اسپانیا

برای دانشجویان بین الملل قبل از سفر به یک کشور زبان تحصیل در آن کشور حائز اهمیت است. زیرا همه کشورها دوره های خود را به زبان انگلیسی ارائه نمی هند. اسپانیا از جمله کشورهایی است که دوره های خود را به زبان اسپانیایی برگزار می کند پس آنانی که قصد تحصیل در اسپانیا را دارند باید به این توجه داشته باشند که یادگیری اسپانیایی لازم است. بنابراین بسیار توصیه می شود که قبل از ثبت نام در یک کالج اسپانیایی حتما بتوانید به اسپانیایی صحبت کنید، بخوانید، بنویسید و این زبان را درک کنید. برای دانشجویانی که از قبل به آموختن زبان اسپانیایی نپرداخته اند در اسپانیا دوره های آموزش زبان اسپانیایی وجود دارند که مدت زمان این دوره ها نیز به مکان و دوره ای که انتخاب شده بستگی دارد. باید در ذهن داشت که گذراندن این دوره ها اجباری است و همراه با هزینه خواهد بود.

اما برخی دوره ها هستند که به زبان انگلیسی ارائه می شوند، که البته دوره های خیلی کمی را در بر می گیرد. پس قبل از هر اقدامی مستقیما باید به دانشگاه مورد نظر مراجعه کرد که آیا دوره ای به زبان انگلیسی ارائه می دهند یا خیر؟

تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی

 

دانشگاههایی که دوره های آموزشی خود را به زبان انگلیسی ارائه می دهند

هرچند تعداد دانشگاههایی که به زبان انگلیسی دوره های خود راارائه می دهند اما به اجمال برخی از انها را در اینجا ذکر خواهیم کرد:

 

دانشکده بازرگانی اتحادیه اروپا در دانشگاه بارسلونا

این دانشکده که یک دانشکده معتبر، متفاوت و برجسته است. این دانشکده بخشی از شبکه ای است که در 1973 تأسیس شده است و یک پردیس در گنوا، مونتروکس و مونیخ دارد.

این دانشکده دوره های گوناگونی در مقاطع پایه، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می دهد. از جمله برنامه های این دانشکده برنامه های اتحادیه اروپا شامل مدیریت اوقات فراغت و گردشگری، امور مالی تجاری، مدیریت ورزشی، روابط بین الملل، مدیریت تجارت، ارتباطات و روابط عمومی، کارآفرینی و تجارت الکترونیکی و … است.

تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی

 

دانشکده بین المللی بازرگانی ESEI  بارسلونا: این دانشکده  یک موسسه آموزش عالی است. این موسسه در 1989 تأسیس شده است و این موسسه مدرک معتبر انگلیسی ارائه می دهد. این دانشکده که یک موسسه شناخته شده است دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد بازرگانی به زبان انگلیسی ارائه می دهد.

 

دانشکده UIBS  دانشگاهای مادرید و بارسلونا: سازمان مدارس بین المللی تجارت جهانی یا UIBS  موسسه آموزشی خصوصی با پردیس های معتبر در بلژیک، هلند، اسپانیا، سوئیس و آسیا است. این موسسه دوره های مدیریت و بازرگانی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و اجرایی ارائه می دهد. آموزش UIBS  مبتنی بر مدل آموزش عالی آمریکایی است. جامعه دانشجویان و دانشکده های UIBS از بیش از 85 ملیت از سراسر جهان تشکیل شده است.

 

دانشکده بازرگانی EAE بارسلونا: EAE در 1958 تاسیس شد و بیش از پنج هزار مدیر و مجری را آموزش می دهد. این ددانشکده دو پردیس در مادرید و بارسلونا دارد و همچنین شعبه هایی در پرو، کلمبیا و مکزیک دارد.

 

دانشکده بازرگانی ESADE دانشگاه بازرگانی: ESADE  در سال 1958 در بارسلونا تأسیس شد. این دانشکده برنامه های در رشته های MBA  ،  کارشناسی ارشد مدیریت بین الملل،  کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی را ارائه می دهد

 

تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی

 

دانشکده بازرگانی C3S: این دانشکده در مرکز شهر بارسلونا واقع شده است و یک دانشکده معتبر بین المللی است. این دانشکده در شهرهای گوناگون شعبه هایی دارد و از سراسر دنیا دانشجویانی می پذیرد. آموزش در این دانشکده با روش های متفاوت و متمرکز بر رویکرد های جدید جهانی است.

C3S طیف گسترده ای از دوره های دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می دهد.

 

دانشگاه اروپایی مادرید: این دانشگاه در 1995 تأسیس شده است و یک دانشگاه خصوصی است و دو پردیس در مادرید دارد. و 12500 دانشجو از 60 کشور در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند. در این دانشگاه طیفی از دوره های گوناگون در مقاطع لیسانس، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می شود.

تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی

لیست دوره هایی به زبان انگلیسی

برخی دانشگاه ها دوره هایی را در رشته های مختلف به زبان انگلیسی ارائه می دهند که می توان از جمله به این رشته ها اشاره کرد:

 • مطالعات پیشرفته انگلیسی در دانشگاه بارسلونا
 • علوم شناختی و زبان در دانشگاه بارسلونا
 • توسعه لغت نامه ها و کنترل کیفیت واژگان اسپانیایی در دانشگاه بارسلونا
 • مطالعات عملکرد در دانشگاه بارسلونا
 • روابط اروپا- مدیترانه در دانشگاه ویرجیلی
 • آموزش زبان خارجی (انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی) در دانشگاه ویرجیلی
 • جوامع تاریخی و اشکال سیاسی در اروپا در دانشگاه ویرجیلی
 • موسیقی به عنوان یک هنر بین رشته ای در دانشگاه ویرجیلی
 • زبان انگلیسی در دانشگاه سنت لوئیس
 • لیسانس علوم انسانی در دانشگاه آلکالا
 • لیسانس زبان های مدرن و ترجمه در دانشگاه آلکالا
 • مطالعات انگلیسی در دانشگاه الکالا
 • مطالعات معاصر و تحقیقات پیشرفته در دانشگاه جائوم
 • همکاری توسعه در دانشگاه جائوم
 • زبان انگلیسی برای تجارت بین المللی در دانشگاه جائوم
 • آموزش زبان انگلیسی و فراگیری در زمینه های چند زبانی در دانشگاه جائوم