اطلاعیه

سمینار ویژه اعزام دانشجو با نماینده ی رسمی دانشگاه های سوئد ، آقای استفان هاگلوند

در این سمینار در مورد طریقه ی اخذ پذیرش دانشگاه های سوئد و مزایای تحصیل در این کشور، هزینه های دانشگاه ، تحصیل و زندگی صحبت خواهد شد. همچنین می توانید در مورد نحوه ی ادامه تحصیل و راه های انتخاب رشته با آقای هاگلوند مشاوره شوید. پیشنهاد می شود داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل دارند اصل و ترجمه ی مدارک تحصیلی خود را همراه داشته باشند تا توسط کارشناسان بررسی شود تا بتوانند جهت اقدام ، تصمیم صحیح تری بگیرند. در این سمینار همچنین به بررسی لیست رشته ها و سوالات دانشجویان در این مورد پرداخته خواهد شد. مسلما این سمینار فرصت استثنایی برای دانشجویان جهت رسیدن به پاسخ سوالاتشان توسط کارشناسان و نماینده ی رسمی دانشگاه سوئد در مورد تحصیل در اروپا خواهد بود.

تاریخ برگزاری سمینار ششم اردیبهشت ۹۸ جمعه ساعت ۱۰ صبح خواهد بود. جهت شرکت در این سمینار به ازای هر نفر مبلغ ۵۰ هزار تومان به شماره حساب

                                             ۶۰۳۷۷۰۱۱۹۶۷۹۹۸۸۳     به نام مزدا مرعشی – بانک کشاورزی

واریز کرده ، سپس فیش واریزی به همراه نام و نام خانوادگی کامل خود را از طریق تلگرام جهت صدور بلیط ورودی ارسال نمایید. حتما در روز همایش پرینت بلیط را همراه خود داشته باشید.

                                                                       شماره ی تلگرام : ۰۹۱۹۰۷۰۹۷۰۹

مهلت ثبت نام برای سمینار تا پایان روز اداری سه شنبه سوم اردیبهشت(این تاریخ تمدید نخواهدشد-ظرفیت محدود)

*محل برگزاری دانشگاه الزهرا

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس بگیرید. همچنین می توانید سوالات خود را در زیر این پست بپرسید تا پاسخ داده شود.

لازم به ذکرست این سمینار برای کسانی که با موسسه قرارداد پذیرش و ویزا دارند رایگان است.

سمینار اعزام دانشجو