شرایط فرزندان دانشجویان در سوئد چگونه است؟

نظام آموزشی سوئد یکی از پیشرفته ترین نظام های آموزشی می باشد و به همین منظور از مزایای تحصیل در کشور سوئد می توان به تحصیل رایگان برای فرزندان زیر ۱۸ سال اشاره نمود و زمانی که دانشجو با فرزندان خود وارد کشور سوئد گردید و پس از مراجعه به شهرداری و ثبت آدرس اقامتی خود می تواند مطابق آدرس سکونت به مدارس کشور سوئد معرفی گردد و بین ۱۵ تا ۲۰ روز بعد فرزندان خود را به مدرسه بفرستد. از مزایای تحصیل در کشور سوئد برای فرزندان می توان به این نکته اشاره نمود که چنانچه فرزند شما از سطح زبان انگلیسی یا سوئدی خوبی برخوردار نباشد برای تحصیل یک مترجم با فرزند شما در کلاس حضور پیدا می کند و تا زمانی که فرزند شما در سطح مورد قبول زبانی قرار نگیرد از خدمات مترجم بهره مند می گردد. لازم به توجه است که آموزش زبان مادری هم هفته ای یک روز به صورت رایگان صورت خواهد گفت.

16 پاسخ
 1. رضا
  رضا says:

  سلام.من متاهل هستم ویک دختر۶ ساله دارم. فارغ التحصیل کارشناسی ارشد یکی از رشته های علوم پایه پزشکی هستم.برای ادامه تحصیل در دکتر شرایط تحصیلدر سوئد ویا کشوری که برای متاهلین مناسب باشه به چه صورته؟چه دانشگاههایی فاند تحصیلی میدن؟یک خانواده متاهل برای اقامت و هزینه زندگی چیکار باید بکنه؟ممنونم اگر جواب سوالاتم رو بدید.

  پاسخ
 2. مریم
  مریم says:

  سلام . من لیسانس کامپیوتر با معدل ۱۴ از دانشگاه آزاد دارم . آیا امکان تحصیل در دانشگاه های سوئد برای من وجود داره ؟

  پاسخ
  • کارشناس
   کارشناس says:

   سلام
   باید سطح زبان شما در حد روزمره به بالا باشد سپس می توانید بدون مدرک زبان برای دوره های زبان ۶ ماهه، ۴۶ هزار کرون در سوئد اقدام کنید و بعد وارد مقطع ارشد شوید که هزینه ی تحصیل سالی ۵۰ میلیون تومان است.

   پاسخ
 3. مهرآسا
  مهرآسا says:

  با عرض سلام.بنده کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دارم با معدل ۱۶۰۶۷ از دانشگاه آزاد و۳۳ سال سن و۱۰ سال سابقه بیمه در اداره دولتی دارم.زبان انگلیسی در سطح متوسط هست .قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های کشور سوئد یا نروژ را دارم البته بدون مدرک زبان وهمراه با خانواده.لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 4. یلدا
  یلدا says:

  سلام،من ارشد فیزیک با معدل ۱۷از دانشگاه دولتی و لیسانس هم دولتی ه.دانشگاه های تهران و صنعتی دارم،زبانم بد نیست و هنوز ایالتی نمره نگرفتم.فک میکنم بین ۶,۵تا۷ بگیرم.متاهلم .میخام بدونم برای ویزاهمزمان برای همسرم،فاند دکتری،که شرایط تحصیلی ارزانتر باشه، چه کشوری رو پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ
 5. یلدا
  یلدا says:

  سلام،من ارشد فیزیک با معدل ۱۷از دانشگاه دولتی و لیسانس هم دولتی ه.دانشگاه های تهران و صنعتی.زبانم بد نیست و هنوز ایلتس نمره نگرفتم.فک میکنم بین ۶,۵تا۷ بگیرم.متاهلم .میخام بدونم برای ویزاهمزمان برای همسرم،فاند دکتری،که شرایط تحصیلی ارزانتر باشه چه کشوری چه دانشگاه هایی رو پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *