*مهلت برای ثبت نام در این دوره به اتمام رسیده است*

 

متقاضیانی که مدرک لیسانس دارند و سطح زبان انگلیسی آنها در حد روزمره به بالا می باشد ولی موفق به اخذ مدرک زبان نشده اند این فرصت طلایی را از دست ندهند. فارغ التحصیلان رشته های زیر میتوانند با شرکت در آزمون زبانی که توسط نماینده دانشگاه در محل دفتر این موسسه در تهران برگزار میشود معافیت لازم را کسب کرده و جهت تحصیل در ترم پاییز دانشگاه بی تی اچ سوئد، شروع از سپتامبر ۲۰۱۷، اقدام فرمایند. رشته‌های‌ تحصیلی‌ که میتوانند جهت این آزمون اقدام نمایند.

-مهندسی‌ برق الکترونیک همه گرایش‌ها بجز قدرت
-مهندسی‌ صنایع، همه گرایش‌ها
-مهندسی‌ عمران، عمران عمران، عمران گرایش سازه

-مهندسی‌ کامپیوتر، همهٔ گرایش‌ها

-مهندسی‌ معماری، همهٔ گرایش ها

-مهندسی‌ کشاورزی ، ماشین آلات

-آی‌ تی‌ و فناوری اطلاعات

آخرین مهلت ثبت نام 15 اردیبهشت 96 ! ا این تاریخ قابل تمدید نیست.

شرایط لازم

شما میبایست از یکی‌ از رشته‌های قید شده در بالا فارغ التحصیل شده باشید، ریز نمرات و دانشنامه لیسانس قابل ترجمه داشته باشید و از سطح قابل قبولی از زبان در هر ۴ آیتم شنیداری، نوشتاری، گفتاری و خواندن برخوردار باشید.

هزینه تحصیل

هزینه تحصیل شما در مقطع فوق لیسانس ۵۰۰۰۰ کرون سوئد در هر ترم می‌باشد. کلیه رشته‌ها ۲ ساله میباشند و شهریه کامل شما برای ۲ سال تحصیل در سوئد و بی‌ تی‌ اچ‌ ۲۰۰ هزار کرون سوئد خواهد بود. شهریه هر ترم قبل از شروع ترم میبایست به حساب دانشگاه واریز شود. در صورتی‌ که در سال اول از نظر سطح نمرات و واحدهای پاس شده قوی باشید میتوانید در سال دوم تحصیل برای بورسیه اقدام فرمایید.

هزینه زندگی‌

برای یک نفر دانشجو مجرد بین ۶ تا ۸ هزار کرون سوئد در هر ماه هزینه خواهید داشت که این مشتمل بر هزینه محل زندگی‌ و خوراک و سایر هزینه‌های جانبی می‌باشد
مهلت ثبت نام

از آ‌نجایی که تعداد صندلی‌های هر رشته تحصیلی‌ و دانشجوی مورد نیاز بسیار محدود است هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام در آزمون با ما تماس بگیرید. آخرین مهلت ثبت نام روز 15 اردیبهشت 96 می‌باشد