قابل توجه دانشجویان عزیز

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان می رساند اخیرا عده ای سودجو که خود را به عنوان وکیل معرفی می نمایند با دریافت وجوهی خارج از عرف و بسیار بالا مدعی هستند که بدون اینکه شما از سطح زبانی معقولی برخوردار باشید می توانند برای شما از دانشگاه های سوئد پذیرش دریافت نمایند و در این راستا با ارائه مدارک جعلی از جمله آیلتس به دانشگاه اقدام می نمایند وموجب می  گردند که دانشجو در لیست سیاه قرار گیرد وبه عنوان فردی متقلب شناسایی گردد. متاسفانه دانشجویان وقتی متوجه این مسئله می گردند، با توجه به اینکه این وکلا به وزارت علوم وابستگی ندارند، نمی توانند هیچ شکایتی بکنند. در نتیجه مرجعی بابت رسیدگی وجود ندارد. لذا موکدا اصرار میگردد از طریق موسسات مجازی که از طرف وزارت علوم معرفی گردیده اند که لیست آنها را می توانید در اینجا مشاهده کنید اقدام کنید. زیرا این موسسات مورد تایید می باشند و در قبال فعالیت های خود باید به وزارت علوم پاسخگو باشند.

15 پاسخ
 1. مریم
  مریم says:

  همین آقای به اصطلاح دکتر که لیسانس هست از دوست من ۲۴ ملیون تومان گرفت و باعث رد شدن ویزاش شد. جالب هست که ایشان بابت بازپرداخت شهریه از دوستم ۱۰ ملیون طلب کرده. خیلی مواظب باشید.

  پاسخ
  • کارشناس
   کارشناس says:

   سلام
   برای ما هم جای تعجب دارد که چرا بعضی از مردم ما بدون تحقیق با موسساتی که مجوز وزارت علوم ندارند عقد قرارداد می نمایند و در نهایت متضرر می گردند در نتیجه هیچ مرجع قانونی جوابگو نخواهد بود.
   توجه توجه!!! حتما با موسساتی که دارای مجوز فعال از وزارت علوم هستند قرارداد ببندید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *