نگاه کلی به پرستاری

پرستاری یک رشته حرفه ای است. این بدان معناست که رویکرد مطالعه لیسانس یا فوق لیسانس پرستاری تمرکز بیشتری روی تمرین خواهد داشت. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از افراد بیمار مراقبت کنید و در طول دوره نقاهت به آن ها آرامش دهید. این به معنای توصیه به آن ها در مورد بهترین انتخاب های بهداشتی، استفاده از داروهای تجویز شده و مراقبت از سلامت کلی آن ها است.

تحصیل در رشته ی پرستاری یا مامایی در آلمان

برای مطالعه مقاله پرستاری در سوئد اینجا کلیک کنید

شما معمولاً می توانید در یکی از چهار رشته اصلی پرستاری تحصیل کنید: پرستاری بزرگسالان، پرستاری کودکان، پرستاری با ناتوانی یادگیری یا پرستاری بهداشت روان. به عنوان یک پرستار دانشجو، در صورت تمایل، این امکان را خواهید داشت که در دو مورد از این چهار زمینه تخصص داشته باشید. شما روش های پزشکی عمومی و نحوه رفتار با فردی که از یک بیماری رنج می برد را یاد خواهید گرفت. برای موفقیت در شغل پرستاری، همچنین باید مهارت های اخلاقی _حرفه ای مانند همدلی و همکاری را افزایش دهید.

شما معمولاً می توانید در یکی از چهار رشته اصلی پرستاری تحصیل کنید: پرستاری بزرگسالان، پرستاری کودکان، پرستاری بیمارانی با ناتوانی دریادگیری یا پرستاری بهداشت روان. در صورت تمایل، به عنوان یک دانشجو پرستاری، این امکان را خواهید داشت که در دو مورد از این چهار زمینه تخصص داشته باشید. شما روش های پزشکی عمومی و نحوه رفتار با فردی که از یک بیماری رنج می برد را یاد خواهید گرفت. برای موفقیت در شغل پرستاری، همچنین باید مهارت های مرتبط با اخلاق حرفه ای مانند همدلی و همکاری را درخود، ارتقا دهید.

مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد پرستاری به شما کمک می کند در یکی از چهار رشته اصلی ذکر شده در بالا، یا به عنوان بهیار یا دستیارپزشک، پرستار شوید. با گذشت زمان، می‌توانید از تجربیات خود برای تصدی پست‌ های بالاتر و سخت‌ تر مانند رئیس/سرپرست استفاده کنید و نهایتا، تیم پرستاران خود را داشته باشید و آن ها را مدیریت کنید و آموزش دهید.

آلمان همچنان یک مقصد بسیار مطلوب درمیان دانشجویان بین المللی، به ویژه در زمینه پزشکی و پرستاری است. فراتر از ایالات متحده و بریتانیا، آلمان بیش ازهر کشور دیگری دارای بخش های پزشکی پیشرو درجهان است. تحصیل در رشته پرستاری و به طور کلی پزشکی در آلمان از آموزش عملی و با کیفیت بالا و شهرت عالی در سطح بین المللی برخوردار است.

در اینجا ده دانشکده پرستاری برتر در آلمان بر اساس شهرت تحقیق، آماده سازی برای فعالیت در بازار کار و وضعیت کلی تحصیل آورده شده است.

دانشگاه علوم کاربردی FH Bielefeld

دپارتمان پرستاری و بهداشت FH Bielefeld که در سال 1996 تأسیس شد، جدیدترین بخش ازهشت بخش اصلی و دانشگاه است.

از سپتامبر 2010، این واحد آموزشی یک برنامه کارشناسی دوگانه را در دانشکده های بیله فلد و میندن تنها در دوره ای چهار ساله ای، مدرک حرفه ای ارائه می دهد. مدرک کارشناسی بهداشت و مراقبت های پزشکی، واجد شرایط پاسخگویی به چالش های مراقبت های بهداشتی ازبیماران درحال و آینده است و دانش عملی _علمی لازم را برای تجزیه و تحلیل فرآیندهای پزشکی برای توسعه مفاهیم و پیاده سازی راه حل ها ارائه می دهد.

این دوره فرصت های زیادی را برای آینده و برنامه ریزی شغلی فردی را برای حرفه پرستاری باز می کند، اما همچنین یک انتخاب شغلی جالب و مطمئن برای تضمین آینده ی شغلی است. علاوه بر این، برنامه کارشناسی فرصت های بزرگی را در بازار کار اروپا و بین المللی ارائه می دهد.

دانشگاه علوم کاربردی HS Esslingen 

علوم پرستاری و بهداشت ابزاری برای دوره های مدرک پرستاری/ مدیریت پرستاری و آموزش پرستاری در اسلینگن هستند. آن ها با دانش بین المللی همسو هستند و همزمان تحولات علمی و اجتماعی-سیاسی ملی را نیز جذب می کنند. اساتید دانشکده تا حد قابل توجهی هم در پروژه های تحقیقی و توسعه ای و هم در تعداد زیادی از نشریات علمی فعال هستند. مؤسسه تحقیقات کاربردی سلامت و اجتماعی (IAF) بخش اساسی از این فعالیت های تحقیقاتی را به ارمغان می آورد، اما تحقیقات خارج ازموسسه نیز امکان پذیر است.

برای مطالعه مقاله ویزا کارکانادا برای ورزشکاران، هنرمندان و پرستاران اینجا کلیک کنید

دانشگاه علوم کاربردی HS Osnabrück

دوره های پرستاری ارائه شده در این دانشگاه، مبتنی برارجاع زیاد به رویدادهای علمی جاری و مسائل نظری مرکزی متمرکز بر تمرین حرفه ای تمرکز دارد. دراین دانشگاه تجهیزات متعدد و متنوعی وجود دارد. این تجهیزات و آزمایشگاه ها به شرح زیر هستند:

_ یک آزمایشگاه فناوری اطلاعات برای کاربردهای پیشرفته

_ یک آزمایشگاه میکروکامپیوتر

_ خدمات شبکه مرکزی

_ یک آزمایشگاه تدارکاتی و مرکز چند رسانه ای برای رسانه های دیجیتال

_ ایستگاه های کاری کامپیوتر

_ منابع آموزشی دیجیتال درهرکلاس درس

_ مرکز کامپیوتر و انفورماتیک پرستاری

_ بخشی برای برقراری نظم و انضباط مبتنی بر اصول حرفه ای پرستاری در کتابخانه

_ محیط های آموزشی با اتاق های کار گروهی برای دانشجویان پرستاری

_ مناطق کاری جهت کارآموزی WLAN

خلاقیت و نوآوری دراین دانشگاه زبانزد خاص وعام است. و مشخصا، خود را در رسیدگی و انجام وظایف پرستاری و ادغام در مفاهیم راه حل محور بطورخاص و منحصر به فردی نشان داده شده است.

دانشگاه علوم کاربردی IMC FH Krems

تمرکز تحقیقات در گروه علوم بهداشتی در حوزه های تحقیقات مداخله ای و همچنین استرس و تنظیم تحقیقات است. در این بخش علوم بهداشت در این دانشگاه، دوره هایی برای کارشناسی کاردرمانی، مامایی، موسیقی درمانی، فیزیوتراپی، تمرین پرستاری پیشرفته، بهداشت و پرستاری و همچنین مدرک کارشناسی ارشد پژوهش محور در موسیقی درمانی وجود دارد.

هدف مشترک ارائه دادن موقعیت های تحصیلی مرتبط با سلامتی، مشارکت طولانی، فعال، و معنادار است که توسط اشخاص با تجربه و دارای تحصیلات مرتبط در جامعه ای دموکراتیک انجام می‌ شود.

دانشگاه کاتولیک North Rhine-Westphalia

به عنوان یک مؤسسه وابسته، مؤسسه تحقیقات پرستاری کاربردی آلمان، فعالیت های تحقیقاتی این بخش را تحت نظارت یک ارگان انجام می شود. ماموریت آموزشی دانشگاه کمک به توسعه علمی پرستاری و در نظر گرفتن فرآیندهای تغییر و مهارت های جدید مورد نیاز در سلامت و مراقبت از سالمندان است.

کارشناسی علوم پرستاری یکی از شش دوره در بخش بهداشت عمومی است. مشخصا هدف این دپارتمان، آموزش پرستاران و ماماهای آینده هست و خواهد بود.

آلیس سالومون HS Berlin

تحقیقات بهداشتی، مدیریت یکپارچه کیفیت و مدیریت کارکنان موسسات پرستاری، و توسعه کیفیت مبتنی بر تحقیق برای افزایش کیفیت زندگی و اقدامات پیشگیرانه درافراد مسن در بخش مراقبت‌ های سرپایی زیر نظر این دانشگاه انجام می شود.

مدیریت، وضعیت حقوقی مربوط به موسسات مراقبت های بهداشتی، روش های تحقیق، علوم مراقبت های بهداشتی، اقتصاد سلامت / مدیریت کسب و کار، مدیریت کیفیت و ابزار، مشاوره مراقبت، همکاران و رهبری، رویکرد بین رشته ای، واحدهای اختیاری، و نهایتا، انجام کارهای عملی برخی از مهم ترین قسمت های آموزشی_عملی این دانشگاه هستند.

تحصیل در رشته ی پرستاری یا مامایی در آلمان

دانشگاه علوم کاربردی FH Münster

دپارتمان پرستاری و بهداشت در دانشگاه مونستر تعدادی برنامه ی تحصیلی ارائه می دهد که دارای سطح بالایی از پیوند بین دانش نظری و تدریس عملی مشخص می شود.

دوره های ارائه شده توسط دپارتمان کاملاً در زمینه “علوم بهداشت – زندگی” قرار دارد. این بخش که در تمرکز پژوهشی بر روی “تغییر جمعیتی” و “موسسه توسعه و ارزیابی تمرین” قرار دارد، دوره های آموزشی را می توان برای انجام ویژگی های نمایه حیاتی (در سطح دانشگاه) تکمیل کرد.

دانشگاه علوم کاربردی Lutheran Nuremberg

پزشکان و نظریه پردازان در بخش مراقبت های بهداشتی متقاعد شده اند که علم برای انعکاس شرایط در حال تغییر خدمات بهداشتی حرفه ای و شناسایی راه حل های جدید مورد نیاز است. دانشگاه علوم کاربردی لوتری در نورنبرگ دوره هایی را در زمینه ی مطالعات کاربردی در دوران پیری، مدیریت پرسنل سالم و خانواده محور، و طراحی نوآورانه مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد.

هدف اصلی این دانشگاه، پیشبرد مراقبت های پرستاری از طریق مشارکت های آموزشی و پژوهشی در هر منطقه ای است.

دانشگاه کاتولیک علوم کاربردی ماینز

دانشگاه علوم کاربردی کاتولیک در ماینتس اگرچه یک دانشگاه کوچک با جامعه ای نزدیک است، اما مدل های نوآورانه ای را گسترش داده و ایجاد می کند.

دو حوزه کلیدی تحقیقات بهداشتی در دانشگاه وجود دارد: مراقبت از افراد مبتلا به بیماری های مرتبط با زوال عقل، و ساختار کارکنان در کار مراقبت. از نظر روش شناسی، هر دو روش کیفی و کمی متناسب با موضوعات تحقیق به کار گرفته می شود. یک دوره کارشناسی دوگانه، درمشارکت با موسسات آموزشی، گرایش بین رشته ای و موارد دیگر برای دانشجویان ارائه می شود.

دانشگاه علوم کاربردی HS Bremen

دانشجویانی که با دارای تحصیلات در رشته ی پرستاری یا مراقبت‌ های بهداشتی، در برمن می توانند آموزش هایی را ببیند که بر مدیریت و بین‌ المللی‌گرایی تمرکز دارد. دوره ی کارشناسی دارای سه موسسه تحقیقاتی مجزاست که در بازار کار موفق هستند. بنابراین، دانشجویان می‌ توانند در محیط‌ های تحقیقاتی مراقبت و سلامت پرستار مشارکت کنند و نهایتا به موفقیت های زیادی در زمینه ی حرفه ای برسند.

منبع:‌ healthcareglobal.com

رزرو آنلاین وقت مشاوره