تام کروز ، ستاره فیلم های مأموریت غیر ممکن (Mission: Impossible) ، قصد دارد در سال جاری میلادی برای فیلم برداری صحنه هایی از فیلم Mission: Impossible 7 مجددا به کشور نروژ سفر کند. احتمالا می دانید که در قسمت قبلی این مجموعه یعنی Mission: Impossible – Fallout هم یکی از سکانس های مهیج فیلم که در آن، تام کروز را در حال بالا رفتن از یک صخره مرتفع دیده بودیم، در کوهستان های نروژ فیلم برداری شده بود.
تام کروز حتی چند روز پیش با ابید راجا ، وزیر فرهنگ کشور نروژ هم گفت وگو کرد تا هماهنگی های لازم برای بازگشت گروه فیلم برداری به این کشور در پاییز امسال صورت بگیرد.
راجا یک کلیپ از همین ملاقات را در فضای مجازی منتشر کرد که در آن، تام کروز نروژ را یک کشور زیبا نامیده است و برای بازگشت به آن لحظه شماری می کند. راجا همچنین اظهار امیدواری کرد که فیلم برداری Mission: Impossible 7 در نروژ انجام شود، اما به این موضوع هم اشاره کرد که در شرایط شیوع ویروس کرونا و وجود قوانین محدودیت رفت و آمد، تولید فیلم با چالش های زیاد و هزینه های بالایی همراه خواهد بود. او قرار است موضوعات مطرح شده در گفتگویش با تام کروز را به دولت نروژ انتقال دهد.
  تام کروز مایل است فیلمبرداری بخشی از Mission: Impossible 7 هم در نروژ باشد

در فیلم Mission: Impossible 7 علاوه بر تام کروز و هایلی اتول ، سایر بازیگران نام آشنای این مجموعه مانند ربکا فرگوسن (بازیگر فیلم Doctor Sleep )، سایمون پگ (بازیگر فیلم Ready Player One )، وینگ ریمز (بازیگر فیلم Pulp Fiction )، ونسا کربی (بازیگر فیلم Hobbs & Shaw ) و هنری چرنی (بازیگر فیلم Ready or Not ) به ایفای نقش بپردازند.
منبع: deadline