"<yoastmark

ادامه تحصیل در سوئد مستلزم گذراندن دوره زبان می باشد. به غیر از رشته های پزشکی و پرستاری، که به زبان سوئدی ارائه می شود، عموم رشته ها در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی است.

همچنین در مقطع لیسانس تعداد محدودی از رشته های فنی نیز به زبان انگلیسی تدریس می شود. برای شرکت در دوره های فوق لیسانس داشتن مدرک آیلتس آکادمیک ۶.۵ که هر مهارت آن حداقل ۶ باشد و در مقطع لیسانس آیلتس آکادمیک ۶ که هر مهارت آن حداقل ۵.۵ باشد الزامی است. برای مدارک تافل نمره های ۷۹ تا ۹۳ برای مقطع فوق لیسانس و ۶۰ تا ۷۸ برای مقطع لیسانس مورد نیاز است. از آنجایی که گرفتن این مدارک مشکل می باشد و در بسیاری مواقع مشاهده شده است که حداقل یکی از مهارت ها به حد نصاب نرسیده است، لذا برای حل این مشکل برنامه های متنوعی در نظر گرفته شده است.

شما برای ادامه تحصیل در سوئد می توانید در یکی از این برنامه ها شرکت داشته باشید:

دوره زبان انگلیسی در سوئد

  1. از دوره های دانشگاهی می باشد و موسسه یا کالج نیست.
  2. هنگامی که در دوره ی زبان انگلیسی در حال تحصیل هستید، دانشجو محسوب می شوید و شرایط ادامه تحصیل بسیار راحت خواهد بود.
  3. ویزای همزمان به خانواده ارائه می شود.
  4. فرزندان متقاضی که بین سنین ۴ تا ۱۷ سال باشند از تحصیل رایگان برخوردار خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی جزئیات این دوره به لینک زیر مراجعه کنید.

دوره زبان انگلیسی در سوئد

"<yoastmark

دوره زبان سوئدی در سوئد

کشور سوئد از جمله ده کشور برتر و مرفه دنیاست که دانشجویان زیادی قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند. اشتغال پزشکان، پرستاران و ماماها و گرایشات آن در سوئد نیاز به دانش زبان سوئدی جهت تحصیل و کار دارند. علیرغم اینکه سوئدی ها تسلط کامل به زبان انگلیسی دارند اما  زبان رسمی این کشور، زبان سوئدی است که تسلط به آن اهمیت زیادی برای زندگی و کار در کشور سوئد دارد.

از این رو برای آن دسته از افرادی که قصد دارند در رشته های پرستاری و مامایی و پزشکی مشغول به کار شوند و یا به تحصیل بپردازند، دوره های زبان سوئدی یک ساله برگزار می شود. هزینه ی این دوره ۶۳۰۰ تا ۷۵۰۰ کرون است.

از مزایای این دوره می توانید در لینک زیر بیشتر بخوانید:

دوره زبان سوئدی در سوئد

Image result for swedish course