خدمات ما

خدمات ما

هر موسسه مهاجرتی باید بتواند تمامی نیازهای مهاجرت تحصیلی هر دانشجو را برآورد و آن ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد، در این بخش به خدماتی که موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو EUStudy در اختیار دانشجویان قرار می دهد را معرفی می کنیم.
خدمات ما
مهاجرت همراه با خانواده به سوئد

ارزیابی مدارک تحصیلی

بررسی رشته تحصیلی، رزومه تحصیلی و کاری شما، ارتباط واحدهایی که در مقاطع مختلف تحصیلی پاس کرده اید، نقش مهمی برای انتخاب رشته و دانشگاه دارد، در بسیاری از کشورها درصورتی که مقاطع مختلف تحصیلی شما با یکدیگر مرتبط نباشد، در انتخاب رشته محدودیت دارید و شانس پذیرش شما، در صورتی که تطابق واحد انجام ندهید، بسیار کم می شود.

مهاجرت همراه با خانواده به سوئد

بررسی فرصت های تحصیلی

برای متقاضیان براساس کشور یا کشورهای موردنظر، لیستی از دانشگاه و رشته های قابل اپلای ارسال میگردد، که متقاضی اولویت بندی اپلای رشته ها را انتخاب می کند.

مهاجرت همراه با خانواده به سوئد

اخذ پذیرش از دانشگاه

با درنظر گرفتن اولویت های متقاضی، اپلای دانشگاه ها انجام می شود، این نکته را در نظر داشته باشید که اپلای دانشگاه برای دو ترم انجام می شود.

مهاجرت همراه با خانواده به سوئد

درخواست برای خوابگاه دانشگاه

به طور معمول دانشگاه ها برای دانشجویان بین المللی خوابگاه در نظر می گیرند، که شرایط اپلای براساس وضعیت تاهل می تواند متفاوت باشد، اما ما برای تمامی متقاضیان اپلای خوابگاه را انجام می دهیم.


مهاجرت همراه با خانواده به سوئد

اپلای ویزا متقاضی

آخرین و مهم ترین قدم در فرآیند مهاجرت تحصیلی، بعد از دریافت پذیرش از دانشگاه، آماده سازی مدارک و اپلای برای ویزا است، که این مهم شامل چندین مرحله هست و تیم موسسه EUStudy تمامی این مراحل را برای شما انجام می دهند.

مهاجرت همراه با خانواده به سوئد

اپلای ویزا همسر و فرزندان

برای بسیاری از کشورها شما می توانید به صورت همزمان با خانواده تان مهاجرت کنید، تیم EUStudy، برای ویزای همراهان شما نیز اقدام می کندمهاجرت همراه با خانواده به سوئد

تهیه بیمه دانشجویی

داشتن بیمه یکی از الزامات دریافت ویزا هست باتوجه به شرایط دانشگاه، که انتخاب و خریداری بیمه مناسب باتوجه به کشور مقصد و شرایط شما توسط ما انجام می شودمهاجرت همراه با خانواده به سوئد

برگزاری جلسات ماک سفارتی

در بسیاری از موارد، آفیسر درخواست می کند که با متقاضی دریافت ویزا، مصاحبه داشته باشد، با شرکت در جلسه اختصاصی شبیه سازی مصاحبه سفارت، هرآنچه که لازم است بدانید را به شما می گوییم و جلسه ای همراه با پرسش و پاسخ خواهید داشت. هر موسسه مهاجرتی باید بتواند تمامی نیازهای مهاجرت تحصیلی هر دانشجو را برآورد و آن ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد، در این بخش به خدماتی که موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو EUStudy در اختیار دانشجویان قرار می دهد را معرفی می کنیم.

مهاجرت همراه با خانواده به سوئد

تصحیح رزومه و انگیزه نامه

از مدارک لازم برای اخذ پذیرش و ویزا، رزومه و انگیزه نامه است، بخش ادمیشن موسسه مهاجرتی EUStudy، اصلاح و ادیت مدارک شما را انجام می دهند، که در عین اختصاصی بودن براساس ویژگی های شما، از فرمت صحیحی برخوردار باشند و اشتباهات گرامری نداشته باشند.