تحصیل بدون مدرک زبان در سوئد

ادامه تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان

چگونگی ادامه تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان

تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان راهگشای کسانی است که گرفتن مدرک زبان و رسیدن به نمره ای خاص از جمله مشکلات همیشگیشان برای مهاجرت تحصیلی به سوئد بوده است. تحصیل در کشور سوئد بدون مدرک زبان انگلیسی در سال ۲۰۱۹ درخواست بالایی دارد.  هزینه تحصیل در سوئد ۲۰۱۹ فکتور مهمی برای تحصیل در کشور سوئد بدون مدرک زبان انگلیسی در تمامی مقاطع تحصیلی کهبه اخذ ویزای تحصیلی سوئد منجر میشود؛ است. ار نکات مهم برای تحصیل در سوئد و گرفتن اقامت سوئد از طریق دوره زبان در این کشور می باشد. در این مقاله شرایط تحصیل در کشور سوئد داشتن مدرک زبان توضیح داده میشود.

دوره زبان در سوئد

دورهای زبان انگلیسی در کشور سوئد ۶ ماهه است لیکن اغلب دانشجویان میتوانند برای ۱۲ماه ویزای خود را تمدید نمایند. این دوره در دانشگاه های سوئد برگزار میگردد و هزینه تحصیل دوره زبان انگلیسی در سوئد  در این دانشگاه حدود ۴۲۵۰۰ کرون تا ۵۵۰۰۰ کرون می باشد.

هزینه زندگی در کشور سوئد با تحصیل رایگان فرزندان حدودا ماهی هشتصد یورو میباشد. طی گذراندن این کورس زبان در سوئد، شما همچنین میتوانید زبان سوئدی را نیز بصورت رایگان در دانشگاه های کشور سوئد یا کمون ها (شهرداری) فرا بگیرید.

موسسه EUStudy با سابقه طولانی در اخذ ویزای تحصیلی سوئد برای ایرانیان با افتخار اماده پاسخگویی به سوالات شماست.

ادامه تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان

تحصیل در سوئد

اخذ پذیرش با گذراندن دوره زبان انگلیسی در سوئد

طی دوره های قبلی این امکان از طریق موسسه Eustudy برای مهاجرت به سوئد فراهم گردیده بود که در صورت دارا بودن حداقل مدرک لیسانس، دانشجو بدون ارائه ی مدرک آیلتس موفق به اخذ پذیرش دوره های زبان انگلیسی شود. اما با تغییرات صورت گرفته در رویکرد دانشگاه ها در کشور سوئد از ژانویه ۲۰۲۰ برای پذیرش در این دوره ها ارائه مدرک آیلتس آکادمیک ۵.۵ که هر مهارت آن حداقل ۵ باشد الزامی گردیده است. البته لازم به ذکر است که غیر از مدرک آیلتس، مدارک تافل و PTE نیز قابل قبول است.

چنانچه موفق به اخذ مدرک زبان نگردیده باشید و دارای مدرک فوق لیسانس یا لیسانس ناپیوسته باشید (فوق دیپلم + لیسانس) و سطح زبان انگلیسی شما در حد روزمره (Intermediate) باشد میتوانید جهت اخذ پذیرش دوره زبان انگلیسی در سوئد به مدت یک ترم در دانشگاه های سوئد اقدام نمائید. چنانچه مدرک پیش دانشگاهی یا لیسانس به غیر از زبان انگلیسی داشته باشید وجود مدرک IELTS آکادمیک ۵.۵ که هر مهارت آن حداقل ۵ باشد الزامی است.

دوره زبان انگلیسی در سوئد

اقامت سوئد از طریق دوره زبان

تحصیل در دانشگاه های سوئد

چه کسانی به دوره زبان انگلیسی در سوئد نیازی ندارند؟

فارغ التحصیلان دوره های زبان انگلیسی در مقطع لیسانس، بدون آزمون جهت پذیرش در بعضی دانشگاه های سوئد می توانند اقدام کنند. تا سپتامبر ۲۰۱۵ دیپلمه های ریاضی و تجربی جهت رشته ی Biomedicine در دانشگاه Skovde، با مصاحبه از طریق اسکایپ می توانستند پذیرش دریافت نمایند.

کورس های زبان انگلیسی در دانشگاه سوئد برگزار می شود و شما ویزای دانشجویی سوئد را دریافت می نمایید.

مزایای دوره زبان در سوئد

مزیت دوره های زبان در کشور سوئد این است که ویزای همراه نیز به آن تعلق می گیرد و تمامی همراهان میتوانند با متقاضی ویزا اخذ کنند. در این دوره شما باید ۳۰واحد درسی بگذرانید. این واحدها همان واحدهای دانشگاهی میباشد.

خدماتی که سوئد به همراهان و به خصوص به فرزندان دانشجو می دهد به مقدار همان خدماتی است که دولت سوئد به شهروندان خود میدهد، در نتیجه بدون دغدغه های فراوان میتوانید به تحصیل در سوئد بپردازید و به کار در سوئد مشغول شوید.

تحصیل زبان سوئدی در کنار انگلیسی در حین تحصیل زبان انگلیسی در سوئد برای راحت تر کار پیدا کردن شما رایگان میباشد.

تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان

تحصیل دوره زبان در سوئد

ادامه تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان و ویزای کار سوئد

البته علاقه مندان به تحصیل در کشور نروژ میتوانند پس اتمام دوره زبان جهت ادامه تحصیل به کشور نروژ بروند زیرا تحصیلات در کشور نروژ نیز رایگان است. اما فارغ التحصیلان این دوره چون مجوز کار از دولت سوئد دریافت می کنند اکثرا در همآن کشور میمانند و بعد از یافتن کار، ویزای کار سوئد اخذ نموده و مشغول به کار می شوند. چنانچه شما بعد از دوره زبان در سوئد کار پیدا کنید احتیاجی نیست به کشور خودتان رجوع نمایید و میتوانید اقامت سوئد دریافت کنید، کافی است که از همان جا درخواست ویزای کار کنید و چنانچه ۴سال در سوئد کار کنید و مالیات دهید امکان اخذ اقامت دائم سوئد خواهد داشت.

شرکت Eustudy با بیش از ۱۰ سال سابقه در اعزام دانشجو و داشتن قرارداد با کشور سوئد میتواند با قدرت بیشتری شما را در این راه همراهی کند. برای اطلاعات بیشتر درباره دوره های زبان به لینک زیر مراجعه کنید.

دوره های زبان در سوئد